У другому матчі завершальних навчально-тренувальних зборів ФК Полтава переміг команду Шахтар-3, яка теж базується у Полтаві. Команда господарів продовжує награвати склад і експериментувати в лініях, тому інколи в діях підопічних Федорчука траплялися помилки. У середині першого тайму на виході припустився помилки воротар Кринський і гірники скористалися цим, відкривши рахунок у зустрічі. Однак ще до перерви полтавці відновили нічийний результат — після того, як Насібулін навісив зі штрафного, новий центральний захисник 21-річний Микита Ткачов, який перейшов із херсонського Кристала, завдав точного удару головою. Уже в другому таймі, коли в складі полтавців відбулися 5 замін, господарі поля забили вдруге. Новачок Олександр Волков (екс-Белшина) виконав скидку після дального пасу, а Боровець, обробивши мяч, пробив точно в сітку. До фінального свистка рахунок не змінився — перемога Полтави 2:1.

Полтава (1 тайм): Кринський — Зозуля, Бондаренко, Ткачов, Кравченко — Боровець, Ковальчук — Насібулін, Коваленко — Волков, Шастал. 2 тайм: Кучинський — Фаворов, Бутенін, Бондаренко, Кравченко — Стеценко, Боровець — Насібулін, Недоля — Волков, Шастал.