Букмекерська компанія Parimatch — лідер на ринку беттінгу в Україні. Як новим так і постійним гравцям надаються цікаві бонуси. Давайте розглянемо, наскільки вигідно робити ставки в Parimatch, і що ще крім спортивних парі може запропонувати букмекер своїм клієнтам.

Назва

Parimatch

Вітальний бонус

2500 грн

Валюта для гри

UAH, USD, EUR та т.д.

Додаток

Android, IOS

 

Бонуси та акції

В Parimatch клієнтам пропонується користуватися привабливою бонусною програмою. Досить заманливо отримати стартовий бонус у розмірі 100% від суми першого поповнення рахунку. Але це не єдина акція Parimatch. Інформацію про всі подібні пропозиції можна дізнатися на сайті.

Лінії і ставки в Parimatch

Представлені події і розміри коефіцієнтів Parimatch є своєрідним середньоарифметичним по країнах СНД. Ресурс має зрозумілий і доступний для всіх шанувальників ставок на спорт інтерфейс. Зручна навігація сприяє легкості знаходження будь-яких матчів, які цікавлять гравця. Є широкий вибір результатів подій і підказки для тих, хто ставить на спорт.

Одним з важливих переваг ставок є можливість аналізу майбутньої події і складання прогнозу перед початком турніру або змагання.

Parimatch надає можливість ставити в режимі live в ході спортивної події. Цей розділ був вдало доопрацьований, що позитивно сприйняли клієнти букмекера. Попередньо компанія анонсує інфу про майбутні трансляції таких матчів. Тут спостерігають тенденцію підвищеного попиту на прості змагання, що включають одночасно кілька подій. Також можна робити ВІП-ставки, які дозволяють підвищувати показники шляхом використання додаткового сервісу з замовленням коефіцієнтів. Крім цього, користувачам доступні огляди, статистичні та архівні дані про підсумки минулих змагань. Багато хто використовує таку інформацію для своїх прогнозів.

Підтримка клієнта

Завдяки службі підтримці Parimatch клієнти можуть розраховувати на допомогу щодня 24 години на добу. Також користувачі LiveChat по електронній пошті можуть звернутися з будь-якими питаннями, що їх цікавлять.

Введення і виведення коштів в Parimatch

Одним з важливих і головних моментів огляду для користувача є аспекти введення і виведення грошей. Parimatch надає доступ до більшості найпопулярніших електронних платіжних систем, а також різних видів переказів, можлива оплата через термінали і за допомогою пластикових банківських карт.

Що ще є для гравців в букмекерській компанії Parimatch

Спеціальні ставки. Сюди входить все, що не пов'язане зі спортом. Наприклад, зараз можна укласти парі на висадку першої людини на Марс і вручення нагороди в індустрії фільмів для дорослих. Казино. Користувачам доступні гри з live-дилерами і онлайн слоти. Крім цього, компанія проводить постійні акції і пропонує бонуси для любителів азартних ігор. Покерний рум. Зручна система Райбека, фріроли і щотижневі бонуси — все це отримують гравці в одному з найбільших румів в Україні.

Вітальний бонус при реєстрації в букмекерській компанії Parimatch

Всі нові гравці отримують вітальний бонус до 2500 гривень, без застосування будь-яких промокодів. Для цього необхідно зареєструватись в букмекерській компанії Parimatch і поповнити рахунок від 100 гривень або більше. 

Мобільна версія і клієнт для смартфонів

При переході на офіційний сайт зі смартфона гравця автоматично переадресовує на мобільну версію, але для зручності ставок рекомендується встановити додаток на девайс. Воно є для операційних систем iOS і Android. Завантажити клієнт для айфонів можна з офіційного App Store, забивши в пошукове рядку «Parimatch». Додаток буде показано першим в пошуковій видачі.

Для мобільних телефонів на базі Android програм в офіційному сторі немає. Встановити додаток можна з сайту букмекера. Для цього:

  • Завантажте apk файл з розділу «Додатки для смартфонів». В налаштуваннях телефону дозвольте установку додатків з невідомих джерел. Запустіть завантажений установник.