Відтак, під час жеребкування поєдинків плей-офф за путівку на фінальну частину ЧС-2010 наша команда перебуватиме в групі несіяних разом з Ірландією (34-е місце), Боснією і Герцеговиною (42-е) та  Словенією (49-е). У той час як Франція (9-е), Португалія (10-е), Росія (12-е) та Греція (16-е) складуть сіяну групу.

Нагадаємо, що процедура жеребкування відбудеться у понеділок, 19 жовтня, в штаб-квартирі ФІФА у Цюріху, на якій будуть присутніми президент Федерації футболу України Григорій Суркіс та головний тренер національної збірної Олексій Михайличенко. Початок церемонії − о 15.00  за київським часом.

«Для нас не стало несподіванкою, що ми опинилися в групі несіяних», − зазначив Михайличенко, який ще раніше стверджував, що навіть успіх у серпневому товариському поєдинку з Туреччиною не дозволить нам опинитися у першій четвірці і висловлював подив з приводу того, що принцип жеребкування був визначений не до початку відбірного циклу, а лише за два ігрових дня до його завершення.

«Водночас з якою б збірною нам не довелося зустрітися, переконаний, що у нашої команди будуть гарні шанси на загальний успіх, − висловлював переконаність після завершення відбірного турніру наставник «синьо-жовтих». − Якщо ми здолали англійців, то зможемо розраховувати на перемогу і в протистоянні з будь-яким суперником, що потрапив до четвірки сіяних».