"У неділю, 7 грудня 2014 року, ведучий програми «ПроФутбол» на телеканалі «2+2» Ігор Циганик допустив висловлювання, несумісні із журналістською діяльністю, що несуть загрозу подальшому функціонуванню українського футболу та можуть призвести до вибуху соціального невдоволення у країні.

В обговоренні сюжету, присвяченому перенесеному матчу 10-го туру чемпіонату України між луцькою «Волинню» та харківським «Металістом», вищевказаний журналіст намагався спровокувати футбольну спільноту, закликавши вболівальників до протиправних дій як відносно офіційних осіб матчу, так і стосовно вищого футбольного керівництва.

Відзначимо, що поточні некоректні висловлювання є не першим випадком використання цією персоною тактики зародження масового невдоволення українських вболівальників. Досить згадати провокаційну мову Циганика, який перед багатомільйонною футбольною аудиторією поставив під сумнів рішення Контрольно-дисциплінарного Комітету Федерації футболу України стосовно трьохматчевої дискваліфікації півзахисника донецького «Шахтаря» Тараса Степаненка.

Виставляючи себе шукачем справедливості та вміло концентруючи надмірну увагу на реальних проблемах вітчизняного футбольного господарства, цей «поп Гапон» свідомо провокує негативну реакцію футбольної спільноти, неодноразово повторюючи в ефірах своєї програми слова на кшталт «Буде вибух».

Під час останнього випуску футбольної телепередачі Ігор Циганик своїми провокаційними гаслами у черговий раз підбурював широкий загал до насильства, що, у підсумку, може призвести не тільки до зриву Всеукраїнських змагань з футболу серед професіональних команд, а й до соціальної загрози з непередбачуваними наслідками.

ФФУ закликає вболівальників не піддаватись на провокації осіб, які закликають до руйнації піраміди українського футболу, підтримувати принцип толерантності та поваги. Також Федерація звертається до Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України із клопотанням відповідного реагування".