Григорчук вніс значні корективи в дії своєї команди, виправив помилки, які були звичною справою в минулих матчах. Олег Кононов таки поставив в основу Батісту, який був абсолютно неврівноважений на полі і таке витворяв… А Кашчелан… Не адаптувався… Треба опорного півзахисника, як повітря. Годвін сидів у ВІП-ложі і розважав красивих дівчат.

Гра стартувала в тумані. "Їжаками", які за традицією повинні в ньому орієнтуватись стали темношкірі Алозі та Тейку. Останній вже на старті заніс м’яч у ворота Тлумака. Потім Алозі завершив вдале вкидання аута. Карпати намагались атакувати, але не вдавалося їм чомусь, і отримали третього від того ж Алозі. Тубіч ввів м’яч воротарю, коли на спині висів нападник Алозі, а це "правилами захисника" заборонено та ще й Тлумак крикнув "Я" і отримав від Алозі по пальцях (кажуть, що перелом можливий). Алозі вибив м’яч з воротарських рук і пробив точно – 0:3.

Потім на стадіоні почалась "підтримка". Якщо спочатку наїжджали на "лєвих" (це найпристойніша образа з трибун) із Запоріжжя, то потім взялись обзивати своїх. Але відчувалось, що Карпати заведуться і каталізатором став гол Кожанова зі штрафного. Жук в своєму репертуарі, стінку невдало вишикував, а ще й удар Кожанова вийшов на славу.

У другому таймі Карпати взялись за справу і моменти у протилежних воріт почали виникати куди частіше, але рятували та страхували один одного воротар і захисники. А от після подачі кутового, Жука вже ніхто не врятував, Ощипко пробив у порожні ворота – 3:2.

Коли ж на полі, змінивши Батісту, з'явився Кополовець, металургам и зовсім стало гаряче. Своїми проходами Михайло просто затероризувати фланг Аржанова – Кривцова. Саме він накинув Федецькому, який зрівняв рахунок.

Після цього могли пропускати як одні так й інші. Гарний видався матч, але це тільки вболівальникам щастить, а от тренерам, захист яких пропускає по три м'ячі, є над чим замислитися. Як, власне, і над реалізацією моментів.

Данило Галицький (Львів), спеціально для Football.ua


Карпаты - Металлург З - 3:3
Голы: Кожанов, 45, Ощипко, 65, Федецкий, 75 - Тейку, 4, Алозие, 28, 41

Карпаты: Тлумак - 5,5, Тубич - 5,0 , Тарасенко 5,0 , Ощипко - 6,0, Федецкий - 6,5, Голодюк - 5,5,  Кожанов - 6,5 (Петривский, 87), Кашчелан - 4,5 (Зенев - 5,0, 65), Худобяк 5,5, Кузнецов 5,5, Батиста - 4,0 (Кополовец - 6,0, 56)

Металлург З: Жук - 4,5, Полевой - 5,0, Тейку - 6,0, Вернидуб - 6,0, Карауш - 6,5, Тигорев - 5,0, Мицейка - 5,0 (Модебадзе, 85), Кривцов - 5,0, Аржанов - 5,5, Калонас - 5,5, Алозие - 7,5 (Касько, 89)

Предупреждения: Худобяк, Федецкий, Кашчелан - Вернидуб, Аржанов, Полевой

Удаление: Полевой, 71