Кубок Америки. Бразилія без Вінісіуса в серії пенальті вилетіла від Уругваю, Хамес влаштував шоу проти Панами

Сформовано півфінальні пари турніру.
7 July, 12:29
Копа Америка

Сьогодні вночі відбулись заключні чвертьфінального раунду Кубка Америки.

Першою була гра в Ґлендейлі, де на Стейт Фарм Стедіум Колумбія не залишила шансів Панамі (5:0).

Долю матчу було вирішено ще в першому таймі, за підсумком якого Хамес Родрігес записав на свій рахунок два результативних паси та один гол із пенальті.

Після перерви цю перевагу колумбійцям залишилось лише закріпити двома пізніми додатковими м’ячами.

Огляд матчу:

Колумбія — Панама 5:0
Голи: Кордоба, 8, Родрігес, 15 (пен.), Діас, 41, Ріос, 70, Борха, 90+4 (пен.)

Колумбія: Варгас — Муньйос (Аріас, 72), Санчес, Куеста, Мохіка — Ріос, Урібе — Аріас (Карраскаль, 65), Хамес (Кінтеро, 72), Діас (Сіністерра, 65) — Кордоба (Борха, 79).

Панама: Москера — Фаріна, Кордоба, Міллер (Гарві, 46) — Мурільйо, Велч, Мартінес (Аярса, 62), Девіс (Валенсія, 82) — Блекман (Герреро, 46), Барсенас, Нельсон (Діас, 85).

Попередження: Урібе — Велч, Фаріна, Кордоба.

Другим матчем була гра в Парадайзі, штат Невада, де на Елліджент стедіум Уругвай у серії пенальті обіграв Бразилію.

Гра за своєю динамікою була рівною й позбавленою гостроти. Команди на двох ледь досягли показника в 1,5 xG за підсумком основного часу, проте Уругвай посеред другого тайму залишився в меншості через вилучення захисника Найтана Нандеса.

Долю матчу тим часом вирішила футбольна лотерея, під час якої схибили на першому та третьому ударах бразильців Мілітао та Дуглас Луїс, а в Уругваю не скористався моментом Хосе Марія Хіменес.

Уругвай — Бразилія 0:0 (4:2 – пен.)

Уругвай: Рочет — Нандес, Араухо (Хіменес, 33), Олівера, Вінья (Касерес, 46) — Вальверде, Угарте, де ла Крус (Бентанкур, 66) — Пельїстрі (Варела, 77), Нуньєс (де Арраскета, 78), Араухо.

Бразилія: Аліссон — Данілу, Мілітао, Маркіньйос, Арана — Гімараес (Еванілсон, 87), Пакета (Дуглас Луїс, 81), Гомеш (Перейра, 82) — Рафінья (Савіо, 82), Ендрік, Родріго (Мартінеллі, 87).

Попередження: Угарте, де ла Крус — Пакета, Гомеш.

На 74 хвилині був вилучений Найтан Нандес (Уругвай) (грубе порушення правил).

У підсумку Уругвай гратиме проти Колумбії в півфіналі, а Аргентина складе пару Канаді.