Чигринський вивів Іонікос як капітан — команда відсвяткувала гол із прапором України

36-річний футболіст одягнув під ігрову форму футболку з закликом, щоб війська РФ покинули Україну.
2 March 2022, 12:05
Інше

У поєдинку 25-го туру грецької Суперліги Іонікос у гостях розписав мирову з ПАОКом. Матч закінчився із рахунком 1:1.

Господарі забили першими, коли на 33-й хвилині Шваб реалізував пенальті. Гості зрівняли рахунок зусиллями Тюраму на 58-й хвилині зустрічі.

На цей матч Іонікос як капітан на полі вивів український захисник Дмитро Чигринський. Під час святкування голу українець разом із командою підняв прапор України.

Також 36-річний футболіст одягнув під ігрову форму футболку з написом, щоб війська РФ залишили територію України.

Шановні співвітчизники! Україна зазнала удару с боку російської федерації. Просимо вас зберігати спокій, залишатися у безпеці, читати виключно офіційні українські джерела, не споживати та не розповсюджувати фейки. Слава Україні!