Барселона готова викласти 100 млн за Альвареса — Романо
Каталонська Барселона зробила першу офіційну пропозицію мадридському Атлетіко щодо трансферу нападника збірної Аргентини Хуліана Альвареса. Про це повідомляє відомий інсайдер Фабріціо Романо.
🚨🔵🔴 BREAKING: Barcelona send first official proposal to Atlético Madrid for Julián Álvarez worth €100m.
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) May 29, 2026
No add-ons, no players involved.
Atlético, not happy about the situation over last 24h — but Julián has already asked to leave. pic.twitter.com/FpLq1dde3C
За інформацією джерела, каталонці запропонували за 26-річного форварда 100 мільйонів євро. При цьому угода не передбачає бонусів або включення інших футболістів.
Раніше повідомлялося, що Альварес звернувся до керівництва Атлетіко з бажанням залишити клуб. Водночас мадридський клуб публічно заявив, що аргентинський нападник не продається. За даними ЗМІ, "матрацники" оцінюють свого форварда у 150 мільйонів євро.
У сезоні-2025/2026 Хуліан Альварес провів 49 матчів за Атлетіко у всіх турнірах, забив 20 голів та віддав 9 результативних передач.
Аргентинець виступає за мадридський клуб із літа 2024 року, а його чинний контракт розрахований до кінця червня 2030 року.