Football.ua

Прикра помилка воротаря коштувала Металісту 1925 перемоги над Ворсклою

Колектив Едмара був надзвичайно близьким до першої перемоги за шість останніх матчів, але необачна дія голкіпера зруйнувала ці плани.
29 October 2023, 16:56
Україна

Черговий тур української Прем’єр-ліги відбувався за неповного переліку поєдинків, тоді як на його завершення ми мали можливість спостерігати за перебігом подій у матчі в Полтаві, де на місцевому стадіоні Ворскла ім. О. Бутовського однойменний колектив приймав харківський Металіст 1925. Дві проблемних команди під орудою Віктора Скрипника та Едмара / Олега Голодюка відповідно робили спробу наблизитись до екватору турнірної таблиці.

Але при цьому жоден із колективів не знав відчуття перемог упродовж семи матчів на двох, і це ще "жовто-сині" три поспіль зустрічі програли, а "зелено-білі" не набирали очок у двох дуелях відповідно. Хоча й суперниками Ворскли на цьому шляху були Дніпро-1, Полісся та Колос, тоді як 1925 потрапили на полосу з ігор проти Кривбасу, Оболоні та тих самих дніпрян. Але все розпочиналось для них із поразки від Ворскли в Кубку України, тож у звітній день харківський колектив додатково прагнув узяти реванш.

І початкові хвилини зустрічі цілком відповідали цим прагненням. Металіст 1925 дійсно активно розпочав гру з пресингу на чужій половині поля, і доволі швидко при цьому досяг успіху. На 17 хвилині дальній постріл від Юсова спантеличив Ісенка й той просто відбив м’яч під добивання Сидорову. Але розслаблятись команді Едмара було занадто рано — у наступній атаці Кане дальнім пострілом із правого флангу перевірив на міцність поперечину й це був сигнал до того, що небезпека може прийти звідки завгодно.

Але підтримати цей запал бодай до завершення першого тайму Ворскла не змогла. Від команди Скрипника було занадто мало спроб атакувати, а ті моменти, що виникали, по-справжньому гольовими точно вважатись не могли. Однак було багато боротьби й уже тоді було помітно, що команди починаються заводитись ледь не на рівному місці.

Утім, другу половину матчу полтавці розпочали в суто спортивному ключі — пішли до чужого штрафного та забили гол із просто нечуваною легкістю. Кілька спроб було завантажити під завершення, але зрештою це вдалось тільки Скляру у вигляді пасу на лівий фланг для Корнієнка, у якого там було аж дві спроби для того, аби з гострого кута пробити повз Мозіля. Воротар парирував тільки одну з них.

Надалі реакція від гостей на пропущений м’яч була в цілому зрозумілою —вони відійшли до захисту під тиском суперників, але очікувати можна було й протилежного рішення від них, адже в першому таймі команди Едмара працювала доволі непогано. Утім, є, як є, тому Ворскла користалась можливістю тримати м’яч та створювати гольові моменти в інтенсивних атаках.

Не дивлячись на це, навряд чи Мозіль мав аж надто великі складнощі в рамці воріт у цей час, а його команда тим часом згадала про власні атаки наприкінці матчу. І одразу ж створила привід для святкування, коли на 78 хвилині Фарина обікрав Скляра перед чужими володіннями та вгатив під поперечиною з лицьової межі штрафного.

Але Ворсклі програвати цього вечора було не можна, тому команда Скрипника пішла шукати щастя біля чужих воріт і самотужки, до речі, так його й не відшукала. Допоміг той-таки Мозіль своєю безглуздою помилкою під час спроби перехопити подачу з лівого флангу штрафного від Нестеренка. Просто сплеснув долонями над головою, а м’яч від його рук полетів рикошетом у сітку. Розпачу того ж таки Едмара просто не було меж. І це ще Ворскла не дотиснула потім суперників до третього гола з власного боку.

У наступному турі полтавська Ворскла гостюватиме в закарпатського Миная, тоді як посеред тижня навістить київську Оболонь у рамках Кубку України, а харківський Металіст 1925 прийматиме одеський Чорноморець.

Ворскла — Металіст 1925 2:2
Голи: Корнієнко, 47, Нестеренко, 82 — Сидоров, 17, Фарина, 78

Ворскла: Ісенко — Пердута, Павлюк, Сантана (Хрипчук, 57), Корнієнко — Скляр, Челядін — Кане, Юрченко, Якубу (Нестеренко, 76) — Степанюк.

Металіст 1925: Мозіль — Курило, Є. Ткачук, Фарина, Безуглий — Вачіберадзе, Габелок, А. Ткачук (Бичек, 64) — Юсов (Чирук, 87), Сидоров, Ременюк (Дмитренко, 64).

Попередження: Сантана, Корнієнко — Юсов