Кривбасс уступил румынам
Турецька негода ледь не зіпсувала кривбасівцям кінцівку другого навчально-тренувального збору, зірвавши проведення контрольного матчу із хорватською Рієкою. Та все ж команда таки провела третій спаринг, вибравши в суперники доволі міцну румунську команду Фарул (Констанца), що у західній групі другої ліги (аналог української першої ліги) посідає 3-тє місце після першого кола.
Подумки гравці криворізької команди вже готувались до повернення додому, мабуть тому ця гра не вийшла вдалої для Кривбаса.
Хоча криворіжці першими відкрили рахунок у матчі – за фол проти Аголлі був призначений пенальті, який чітко реалізував Воронков (білорус виходить в кращі бомбардири зимового міжсезоння?). Але доволі швидко румуни відновили рівновагу в грі – після удару зі штрафного Хіді був змушений діставати м’яч із сітки власних воріт.
Майже відразу після перерви румуни забили другий м’яч, скориставшись неузгодженістю криворізьких захисників поблизу власних воріт.
І хоча до кінця матчу Кривбас не втрачав шансів відзначитись – поєдинок так і звершився мінімальною перемогою Фарула - 2:1.
Кривбасс - Фарул 1:2
Голы: Варанков - Чико, Кристоча
Кривбас: (1-й тайм): Хіді, Андрієнко, Жданов, Костишин, Сердюк, Штурко, Максимов, Аголлі, Мотуз, Воронков, Морозюк
Кривбас (2-й тайм): Федоренко, Допілка, Бобух, Сердюк, Свиридов, Трусевич, Андрієнко, Івашкевічус, Воробей, Кобахідзе, Богомазов.
Кривбас повертається до України.