Football.ua

Тоналі покинув збірну Італії перед матчем із Норвегією

Півзахисник Ньюкасла повертається до Англії через травму та не допоможе Скуадрі Адзуррі в завершальному поєдинку відбору.
15 November, 18:45
Чемпіонат Світу-2026: розклад, таблиця, результати, новини

Півзахисник Ньюкасла Сандро Тоналі достроково покинув розташування національної команди Італії через травму. Про це повідомив журналіст Фабріціо Романо.

За словами представників тренерського штабу, футболіст наразі не готовий на 100% до участі в матчі проти Норвегії. У зв’язку з цим Тоналі повернеться до Англії для подальшого відновлення, про що клуб уже поінформовано.

Поєдинок Норвегія – Італія відбудеться 16 листопада о 21:45 за київським часом. Італійці підходять до гри з другого місця в групі I та практично не мають шансів на першу позицію: у Норвегії різниця м’ячів +29, тоді як у Скуадри Адзурри — лише +12.