Хон Мен Бо: Перемога над Чехією мене радує, але ще більш позитивно те, що наші хлопці перемогли, не здаючись
Головний тренер збірної Південної Кореї Хон Мен Бо поділився враженнями після вольової перемоги над Чехією з рахунком 2:1 у матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу-2026.
Фахівець наголосив, що стартовий поєдинок на турнірі виявився непростим, однак його команда продемонструвала характер і не припинила боротися до фінального свистка.
"Це була наша перша гра на турнірі — і дуже складна. Сама перемога мене радує, але ще більш позитивно те, що наші хлопці перемогли, не здаючись".
Також наставник розповів, що навіть за рахунку 1:1 був переконаний у можливості здобути три очки та закликав своїх підопічних не змінювати стиль гри.
"Я розумів, що ми більш ніж здатні перемогти, тому за рахунку 1:1 сказав хлопцям продовжувати грати так, як ми грали до цього".
Свій наступний матч на чемпіонаті світу збірна Південної Кореї проведе 19 червня, коли зустрінеться з командою Мексики.