Боснія і Герцеговина першою пробилася до плей-оф ЧС-2026 з третього місця
Збірна Боснії і Герцеговини стала першою командою на чемпіонаті світу-2026, яка забезпечила собі вихід до плейоф, посівши третє місце у своїй групі.
Це стало можливим після поразки Шотландії від Бразилії з рахунком 0:3. Після цього результату стало зрозуміло, що щонайменше у чотирьох групах команди, які фінішують третіми, вже не зможуть випередити боснійців за набраними очками.
Боснія і Герцеговина завершила виступи в групі B на третій сходинці, набравши чотири очки у трьох матчах. Також у квартеті виступали збірні Швейцарії, Канади та Катару.
Таким чином, балканська команда достроково гарантувала собі місце в 1/16 фіналу та продовжить боротьбу за трофей на стадії матчів на виліт.