Football.ua

Зінченко вільним агентом залишив Аякс

Через серйозну травму 29-річний футболіст встиг відіграти за амстердамський клуб лише 26 хвилин.
1 July, 07:40
Нідерланди. Новина

Захисник національної збірної України Олександр Зінченко офіційно завершив свої виступи за нідерландський Аякс. Футболіст, який приєднався до амстердамців у лютому 2026 року, покинув команду, отримавши статус вільного агента.

Разом з українцем нідерландський гранд також попрощався із захисником Такехіро Томіясу та воротарем Вітезславом Ярошем.

"Ми хотіли б подякувати Вітезславу, Такехіро та Олександру за їхню відданість і внесок у клуб, і побажати їм усіляких успіхів на наступному етапі їхньої кар'єри", — йдеться в офіційній заяві пресслужби Аякса.

Перехід Зінченка до Ередивізі відбувся на початку року. Амстердамський клуб придбав гравця у лондонського Арсенала за 1,5 мільйона євро, підписавши з ним короткостроковий контракт до завершення поточного сезону 2025/26.

Проте проявити себе в новій команді українцю завадили серйозні проблеми зі здоров'ям. Зінченко встиг взяти участь лише у двох поєдинках, відігравши на полі сумарно мізерні 26 хвилин. Вже з 8 лютого захисник опинився поза грою через травму та подальшу операцію, після якої він проходив тривалий процес відновлення.