ПСЖ не планує вести перемовини з Реалом щодо трансферу Вітіньї
Президент Парі Сен-Жермен Нассер Аль-Хелаїфі не розглядає можливість переговорів із мадридським Реалом щодо переходу півзахисника Вітіньї.
За інформацією іспанських джерел, керівництво французького клубу налаштоване зберегти одного з ключових футболістів команди та не має наміру вступати в діалог із вершковими.
Однією з причин такої позиції є напружені особисті стосунки між Аль-Хелаїфі та президентом Реала Флорентіно Пересом. Напруга між сторонами триває ще з часів конфліктів навколо Суперліги та трансферної саги з Кіліаном Мбаппе.
Раніше повідомлялося, що мадридський клуб готовий розглянути придбання Вітіньї за суму близько 100 мільйонів євро у випадку можливого відходу Вінісіуса Жуніора, однак позиція ПСЖ наразі залишається незмінною.