Гоффенгайм — Динамо 2:0 Відео голів та огляд матчу 03.10.2024

Football.ua представляє відео найкращих моментів поєдинку Ліги Європи, що відбувся 3 жовтня 2024 року.
3 October, 22:45
Ліга Європи

У матчі другого туру основного етапу Ліги Європи київське Динамо в гостях поступилося німецькому Гоффенгайму (0:2).

Перемогу німцям приніс оформлений дубль у виконанні Адама Гложека. Спершу на 22 хвилині чеський атакуючий півзахисник опинився сам у центрі штрафного майданчика після прострілу з правого флангу, а потім сам класно і точно пробив у дальній кут з лінії штрафного майданчика на 60 хвилині.

Для Динамо це була друга поразка поспіль після невдачі у матчі з Лаціо (0:3), а для Гоффенгайма перша перемога після нічиї з Мідтьюлланном (1:1).

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Гоффенгайм — Динамо Київ у рамках 2 туру Ліги Європи-2024/25:

Гоффенгайм — Динамо Київ 2:0
Голи: Гложек, 22, 60.

Гоффенгайм: Бауманн — Акпогума (Дрекслер, 74), Штах, Нсокі — Жандре (Кадержабек, 56), Бішоф, Грілліч (Тохумку, 56), Прасс — Крамарич (Бюльтер, 74), Гложек — Мерштедт (Брун Ларсен, 87).

Динамо Київ: Бущан — Караваєв, Попов, Михавко (Піхальонок, 69), Дубінчак — Михайленко, Бражко (Андрієвський, 83), Шапаренко (Шепелєв, 90+3) — Волошин, Ванат (Герреро, 69), Кабаєв (Рубчинський, 83).

Попередження: Грілліч.