Карпати — Полісся 1:3 Відео голів та огляд матчу 28.09.2024

Football.ua представляє відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату України, що відбувся 28 вересня 2024 року.
28 September, 20:50
Україна

У матчі восьмого туру української Прем'єр-ліги житомирське Полісся у гостях обіграло львівські Карпати (3:1).

Рахунок у матчі був відкритий на 18 хвилині зусиллями Крушинського, але лише через одну хвилину Мірошніченко зрівняв цифри на табло.

Наприкінці першого тайму Гуцуляк вивів гостей уперед, а остаточну крапку у матчі поставив Назаренко на 71 хвилині.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Карпати — Полісся у рамках 8 туру української Прем'єр-ліги-2024/25:

Карпати — Полісся 1:3
Голи: Мірошніченко, 19 — Крушинський, 18, Гуцуляк, 45+1, Назаренко, 71.

Карпати: Кемкін — Мірошніченко, Бабогло, Педросо, Саків (Полегенько, 63) — Очеретько (Клименко, 86), Альварес, Чачуа — Підлепенець (Костенко, 46), Луїфер (Пайшао, 56), Бруніньйо (Шах, 63).

Полісся: Волинець — Михайліченко, Віалле, Чоботенко, Смоляков — Мустафаєв (Кушніренко, 56), Мельниченко, Крушинський (Таллес, 46) — Гуцуляк (Йока, 89), Ігор (Устименко, 80), Назаренко (Лєднєв, 72).

Попередження: Крушинський.