Чорноморець оформив перший трансфер після повернення до УПЛ
Склад "моряків" поповнив Сергій Корнійчук.
23 June, 17:22
Україна - Новина
Одеський Чорноморець на своєму офіційному сайті оголосив про підписання контракту із захисником Полісся Сергієм Корнійчуком.
Угода з 21-річним українцем розрахована на три роки.
Минулого сезону Корнійчук провів 18 поєдинків у складі рівненського Вереса на правах оренди.
Раніше Чорноморець оголосив про відхід вісьмох гравців, тож це перший трансфер "моряків" після повернення до УПЛ.