Іспанія вперше в своїй історії перемогла країну-господарку на великому турнірі

У чвертьфіналі Євро-2024 команда Луїса де ла Фуенте здолала Німеччину за підсумками овертаймів.
5 July, 23:33
Євро-2024: чемпіонат Європи з футболу

У рамках чвертьфіналу Євро-2024 національна збірна Іспанії у неймовірному та рівному матчі зуміла дотиснути Німеччину на останніх хвилинах додаткового часу та пробитися до наступного раунду континентальної першості.

Як повідомляє Squawka, ця перемогу з рахунком 2:1 у виконанні підопічних Луїса де ла Фуента стала історичною, оскільки до цього моменту "фурія роха" жодного разу за всю свою історію виступів на великих міжнародних турнірах не перемагала в очному протистоянні країну-господарку.

Утім, слід зазначити, що в основний час збірна Іспанії й досі не знає перемог проти суперників, які в той чи інший рік приймала в своїй країні чемпіонат світу чи Євро.

◉ 2:1 проти Німеччини (2024)

Дивитися відео голів та огляд матчу Іспанія — Німеччина ви можете на Football.ua.