Гоффенгайм — Динамо: статистика матчу

Вашій увазі головні цифри першої половини матчу Ліги Європи.
3 October, 21:59
Ліга Європи

Представляємо вашій увазі статистику тайму у матчі другого туру основного етапу Ліги Європи між німецьким Гоффенгаймом та київським Динамо.

За підсумками тайму команда Пеллегріно Матараццо обіграла колектив Олександра Шовковського із рахунком 2:0. Перемогу німецькій команді приніс оформлений дубль у виконанні Адама Гложека.

За статистикою можна відзначити рівну кількість володіння м'ячем — 50 на 50, але при цьому набагато більше моментів біля воріт "біло-синіх" — 19 проти 8 на користь німців.

Загалом була рівна гра, але німецька команда грамотно використала свої моменти майстерністю Гложека, а у киян мабуть найнебезпечнішим моментом відзначився Володимир Бражко, коли у першому таймі пробив здалеку.

Статистика за підсумками тайму:

Нагадаємо, на Football.ua вже доступні для перегляду відео голів у матчі Гоффенгайм – Динамо Київ.