football.ua
  • ПРОГНОЗИ
  • УКРАЇНА
  • АНГЛІЯ
  • ІСПАНІЯ
  • ІТАЛІЯ
  • НІМЕЧЧИНА
  • ФРАНЦІЯ
  • НІДЕРЛАНДИ
  • ПОРТУГАЛІЯ
  • ПОЛЬЩА
  • ТУРЕЧЧИНА
  • ІНШІ
  • ЛІГА ЧЕМПІОНІВ
  • ЛІГА ЄВРОПИ
  • ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ
  • ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
  • ЛІГА НАЦІЙ
  • ФУТЗАЛ
  • ЧТИВО
  • ЄВРО-2024
  • ТЕСТИ
  • ПРАВИЛА ЖИТТЯ
  • НОВИНИ КАЗИНО
  • ФАН-СЕКТОР
    •  

      Онлайн-трансляція матчу СК Полтава — Олександрія почнеться о 15:30 за київським часом.
    •  

      Вітаємо, шановні любителі футболу. Football.ua запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію поєдинку 22-го туру української Прем’єр-ліги, у якому зустрінуться СК Полтава та Олександрія.
    •  

      Зустріч проходитиме на полі стадіону Зірка у Кропивницькому (Україна).
    •  

      Денис Резніков (Кам'яське, Україна) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.
    •  

      Стали відомі стартові склади команд:

      СК Полтава: Мінчев — Ухань, Савенков, Місюра, Коцюмака — Дорошенко, Даниленко — Одарюк, Кононов — Сухоручко, Вівдич.
      Запасні: Єрмолов, Підлепич, Плахтир, П’ятов, Бужин, Галенков, Сад, Кобзар.

      Олександрія: Долгий — Бутко, Кампуш, Боль, Огарков — Амарал, Ващенко, Мишньов — Цара, Кастільйо, Шулянський.
      Запасні: Макаренко, Прокопенко, Андрейчик, Скорко, Жонатан, Хмельовський, Черниш, Родрігеш, Хуссейн, Кремчанін, Ндіага.
    •  

      ПОВІТРЯНА ТРИВОГА! 15:26.
    •  

      Відбій. 15:53.
    •  

      Старт о 16:15.
    • 1

      Арбітр дав стартовий свисток. Матч розпочався!
    • 1

      Олександрія тримає м'яч на старті зустрічі.
    • 3

      Довгі передачі від гостей на початку матчу.
    • 5

      Боль блокував удар Кононова з відскоку від подачі з лівого флангу на ближній стійці.
    • 7

      Пошкодження в Бутка.
    • 8

      ГООООООООООООООООООООЛ! Розіграш кутового на лівому фланзі від Цари завершився подачею на дальню стійку, де Кастільйо замкнув у дотик.
    • 9

      Бутка через травму замінили на Скорка.
    • 11

      Полтава намагається відповісти атакою.
    • 14

      АМАРАЛ! Дальній удар із правого флангу під ближню стійку забрав Мінчев.
    • 16

      ВІВДИЧ! Проскочив Долгого на лівому фланзі штрафного під час закидання з глибини, але удар у порожні не пустив Боль.
    • 17

      Савенков у центральному колі фолом зупинив контратаку Шулянського.
    • 18

      Подачу Цари з правого флангу забрав до рук Мінчев.
    • 20

      Кастільйо на правому фланзі штрафного скинув під удар Царі, але той в ближній не влучив.
    • 23

      СКОРКО! Подача кутового з правого флангу на ближній завершилась ударом головою, який Мінчев перевів над поперечино.
    • 26

      Олександрія намагається підтримувати атакувальний темп.
    • 29

      Фол Ващенка на правому фланзі оборони проти Кононова.
    • 31

      ГОООООООООООООООООООООЛ! Кастільйо закинув на правий фланг контратаки для Цари, а той уже в штрафному покотив у центр під удар Амаралу.
    • 33

      КОНОНОВ! Удар із правого флангу штрафного з відскоку парирував Довгий.
    • 37

      ГОООООООООООООООООООООООООООЛ! Амарал виконував подачу з правого флангу, але вийшов удар просто в дальню дев'ятку за комірець Мінчеву.
    • 40

      ГОООООООООООООООООООООООЛ! Кононов зіграв на лівий фланг для Дорошенка, той подавав, а м'яч пірнув у дальній кут від газону.
    • 44

      Простріл Цари з правого флангу на ближній забрав Мінчев.
    • 45

      Компенсовано дві хвилини.
    • 45+2

      Перерва. 1:3 у нашому матчі за підсумками першої половини.
    •  

    • 46

      Другий тайм розпочався!
    • 47

      Фол Дорошенка на правому фланзі атаки проти Шулянського.
    • 49

      Невдала спроба Кастільйо в центрі штрафного головою завершити подачу кутового з правого флангу.
    • 52

      Олександрії вдається стримувати атаки суперників.
    • 54

      ЦАРА! Контратаку в центральній зоні сам і завершив ударом від межі штрафного над поперечиною.
    • 58

      Кобзар вийшов замість Вівдича.
    • 58

      Плахтир гратиме замість Даниленка.
    • 60

      ГООООООООООООООООООООООООЛ! Подачу штрафного з глибини правого флангу з другої спроби доставили до межі воротарського, де Кампуш скинув м'яч на ногу Кобзарю.
    • 62

      Підкатом у центрі поля зачепив ногу Огаркова Кобзар.
    • 63

      СУХОРУЧКО! Одарюк скинув м'яч до правого флангу штрафного на партнера, а той низом не влучив у дальній.
    • 64

      Родрігеш вийшов замість Шулянського.
    • 68

      У центрі поля стрибає м'яч поміж командами.
    • 69

      ОДАРЮК! Удар із лівого флангу штрафного в ближній кут парирував Долгий.
    • 72

      ГООООООООООООООООООООООООЛ! Місюра завантажив м'яч до чужого штрафного з правого флангу оборони, захисники вибили на ногу Плахтирю до зони перед штрафним, а той потужно пробив у правий кут.
    • 75

      Полтава продовжує атакувати.
    • 79

      Ндіага вийшов замість Кастільйо.
    • 79

      Кремчанін з'явився замість Амарала.
    • 80

      Бужин з'явився замість Одарюка.
    • 82

      Простріл Родрігеша з правого флангу на ближній не замін завершити п'ятою Ндіага.
    • 85

      Олександрія в позиційній атаці на чужій половині.
    • 89

      Кобзар договорився до картки.
    • 90

      ЦАРА! Ндіага залишив подачу з правого флангу під удар партнеру в пів колі перед штрафним, але той не влучив у правий кут.
    • 90

      Компенсували чотири хвилини.
    • 90+3

      Олександрія у фінальному штурмі.
    • 90+6

      Ось і все! Матч завершено! 3:3! Аутсайдери зарубались.
    •  

    СК Полтава

    ГРАВЕЦЬ о з хв г(пен) п г+п жк чк оцінка
    Україна в Микита Мінчев 90 0 0 0
    Україна з Микола Бужин 10 0 0 0
    Україна з Микита Кононов 90 0 1 1
    Україна з Ігор Коцюмака 90 0 0 0
    Україна з Євген Місюра 90 0 0 0
    Україна з Андрій Савенков 90 0 0 0
    Україна з Ілля Ухань 90 0 0 0
    Україна п Олександр Вівдич 58 0 0 0
    Україна п Владислав Даниленко 58 0 0 0
    Україна п Арсентій Дорошенко 90 1 0 1
    Україна п Володимир Одарюк 80 0 0 0
    Україна п Дмитро Плахтир 32 1 0 1
    Україна н Богдан Кобзар 32 1 0 1
    Україна н Даниїл Сухоручко 90 0 0 0

    Олександрія

    ГРАВЕЦЬ о з хв г(пен) п г+п жк чк оцінка
    Україна в Віктор Долгий 90 0 0 0
    Україна з Антон Боль 90 0 0 0
    Україна з Богдан Бутко 9 0 0 0
    Україна з Микола Огарков 90 0 0 0
    Україна з Даніл Скорко 81 0 0 0
    Португалія з Мігель Феррейра Кампуш 90 0 1 1
    Бразилія п Гімарайнш Матеус Амарал Феррейра 79 2 0 2
    Україна п Данііл Ващенко 90 0 0 0
    Україна п Дмитро Мишньов 90 0 0 0
    Ґвінея-Бісау п Мауро Даніел Родрігеш Тейшейра 26 0 0 0
    Україна п Артем Шулянський 64 0 0 0
    Венесуела н Браян Хосе Кастільйо Росендо 79 1 0 1
    Україна н Дмитро Кремчанін 11 0 0 0
    Албанія н Теді Цара 90 0 2 2
    Сенегал н Папа Ндіага Яде 11 0 0 0

    — вихід в основі

    хв — зіграні хв.

    г — забиті голи (пен.)

    п — гольові передачі

    — вихід на заміну

    г+п — гол+пас

    — жовті картки

    — червоні картки

    Усе починається з чистого аркушу після березневої міжнародної перерви. Принаймні для Олександрії, яка за два останніх тижні встигла попрощатись із Кирилом Нестеренком та повернути на посаду головного тренера Володимира Шарана. А отже розпочинається велика операція з порятунку "поліграфів" та чинний "срібних" призерів української Прем’єр-ліги в одній особі від імовірного вильоту, який реально загрожував команді з Кропивниччини з огляду на результати за ходом сезону.

    І вже перший суперник для Шарана був чи не найбільш комфортним для того, щоб ударно розпочати чергову каденцію на чолі головної команди Олександрії. СК Полтава, щодо результатів виступів якої в дебютному розіграші "елітного" дивізіону було сказано вже дуже багато. І якщо команда Шарана лише була ймовірним претендентом на виліт, то з підопічними Павла Матвійченка вже почали потрохи прощатись. Утім, наступних два місяці свідчитимуть куди більш красномовно, аніж якісь передбачення.

    Поєдинок двох аутсайдерів, у якому чергова похибка з будь-якого боку могла означати лише послаблення й без того не надто вдалих позицій у боротьбі за виживання. Ще й повітряна тривога рівно на тайм відклала момент стартового свистка, тож напруга в Кропивницькому, куди нарешті вдалось повернутись із своїми номінально домашніми матчами "малиново-жовтим", виключно зростала.

    Утім, повернення Шарана таки дало про себе знати доволі швидко. Уже на восьмій хвилині Олександрія була попереду за рахунком на табло й сталось це в наслідок розіграшу кутового на лівому фланзі з подачею Цари на дальню стійку для Кастільйо, якого взагалі ніхто не намагався стримати від завершального удару. Та й дійсно, якщо форвард до цього після стандартів не відзначався, то й загрози не становить відповідно — десь так це мало працювати, на думку гравців Полтави.

    Тим часом за радощами "поліграфів" від забитого м’яча залишилась майже непоміченою заміна Богдана Бутка через травму, але помітним чином це на Олександрію не повпливало в короткостроковій перспективі. Бо команда Шарана продовжувала ловити суперників на швидких переходах до атаки, і зрештою видала ударне завершення першого тайму.

    Спочатку на 31 хвилині пас Кастільйо на правий фланг контратаки на хід Царі завершився прострілом під удар до центру штрафного на Амарала, а ще за шість хвилин подача Матеуса з того ж самого боку поля раптово пірнула за комірець Мінчеву в дальній кут. Дотепно, але команда Матвійченка відповіла де в чому схожим епізодом уже за три оберти секундної стрілки, коли на протилежному боці поля подавав Дорошенко, і м’яч тепер уже рикошетом від газону опинився в сітці в дальньому куті.

    Чотири голи тільки за перший тайм. І це в нас тільки аутсайдери повернулись до гри після двотижневої перерви. Можливо, щось у цьому є. Але від ліричних виступів треба було повертатись до другої половини матчу, де все було вже не настільки однозначно для обох команд. Олександрії не вдалось підтримати належним чином атакувальний темп, і поступово команда Шарана почала притискатись до власних воріт.

    І дарма, бо на других м’ячах, як виявилось, "поліграфи" грають наразі дуже поганенько, тож ми на 60 хвилині побачили, як Кампуш головою недбало скидає м’яч на ногу Кобзарю на межі власного воротарського, а на 72 хвилині взагалі стався черговий шедевр, коли відскок перед чужими володіннями забрав Плахтир, і вгатив м’яч здалеку прямо під праву стійку. Усяке бувало в нашому футболі, але щоб аутсайдер відігравав три м’ячі відставання за ходом гри…

    Природа цієї події наразі насправді залишається незбагненною, але реакцію від Олександрії ми все одно очікували побачили на останніх хвилинах. І наче й просувались гості до чужого штрафного та суттєво покращили володіння м’ячем, але зиску з того так і не було помітно. Як наслідок, утрата очок для обох сторін, що тягне їх на дно так само обопільно.

    У наступному турі СК Полтава прийматиме житомирське Полісся, тоді як Олександрія гостюватиме у львівських Карпат.

    СК Полтава — Олександрія 3:3
    Голи: Дорошенко, 40, Кобзар, 60, Плахтир, 72 — Кастільйо, 8, Амарал, 31, 37

    СК Полтава: Мінчев — Ухань, Савенков, Місюра, Коцюмака — Дорошенко, Даниленко (Плахтир, 58) — Одарюк (Бужин, 80), Кононов — Сухоручко, Вівдич (Кобзар, 58).

    Олександрія: Долгий — Бутко (Скорко, 9), Кампуш, Боль, Огарков — Амарал (Кремчанін, 79), Ващенко, Мишньов — Цара, Кастільйо (Ндіага, 79), Шулянський (Родрігеш, 64).

    Попередження: Савенков, Кобзар

    ІНФОРМАЦІЯ ПРО МАТЧ

    МАТЧ Судді
    Турнір: Україна. Прем'єр-ліга , 22 тур Головний суддя: Денис Резніков (Кам'яське, Україна)
    Статус матчу: Завершений | рахунок: 3 : 3 Дмитро Подвальний, Андрій Лікаренко, Сергій Задиран, Олександр Кальонов
    Початок гри: 03.04.2026, 16:15 Людмила Тельбух

    склади команд

    1 Мінчев
    12 Савенков
    2 Кононов
    20 Місюра
    24 Ухань
    95 Коцюмака
    15 Даниленко
    21 Дорошенко
    8 Одарюк
    88 Вівдич
    38 Сухоручко
    1 Долгий
    23 Огарков
    26 Феррейра Кампуш
    86 Боль
    91 Бутко
    11 Шулянський
    20 Ващенко
    49 Амарал Феррейра
    9 Мишньов
    27 Цара
    99 Кастільйо Росендо
    ОСНОВНИЙ СКЛАД
    1 в Микита Мінчев 1 в Віктор Долгий
    12 з Андрій Савенков 23 з Микола Огарков
    2 з Микита Кононов 26 з Мігель Феррейра Кампуш
    20 з Євген Місюра 86 з Антон Боль
    24 з Ілля Ухань 91 з Богдан Бутко 9
    95 з Ігор Коцюмака 11 п Артем Шулянський 64
    15 п Владислав Даниленко 58 20 п Данііл Ващенко
    21 п Арсентій Дорошенко 49 п Гімарайнш Матеус Амарал Феррейра 79
    8 п Володимир Одарюк 80 9 п Дмитро Мишньов
    88 п Олександр Вівдич 58 27 н Теді Цара
    38 н Даниїл Сухоручко 99 н Браян Хосе Кастільйо Росендо 79
    запасні
    96 в Даніїл Єрмолов 72 в Назар Макаренко
    19 з Микола Бужин 80 17 з Артур Андрейчик
    5 з Вадим Підлепич 22 з Даніл Скорко 9
    10 п Євген Стрельцов 40 п Дмитро Єгорович Черниш
    11 п Олександр П'ятов 44 п Жонатан Да Сілва
    44 п Дмитро Плахтир 58 67 п Мауро Даніел Родрігеш Тейшейра 64
    7 п Денис Галенков 79 п Денис Хмельовський
    93 н Богдан Кобзар 58 97 п Назар Прокопенко
    24 н Хуссейн Туаті
    37 н Папа Ндіага Яде 79
    77 н Дмитро Кремчанін 79

    останні матчі

    15 тур. 15.04.2026

    18:00 Металіст 1925 4:0 Верес

    24 тур. 17.04.2026

    15:30 Динамо Київ 3:1 Зоря
    18:00 Оболонь 1:1 СК Полтава

    24 тур. 18.04.2026

    13:00 Колос 1:0 ЛНЗ
    15:30 Металіст 1925 1:0 Кудрівка

    24 тур. 19.04.2026

    13:00 Кривбас 3:0 Рух
    15:30 Епіцентр 0:0 Карпати Львів

    24 тур. 20.04.2026

    13:00 Олександрія 0:3 Верес
    18:00 Шахтар 1:0 Полісся

    21 тур. 23.04.2026

    15:30 Зоря 1:2 Шахтар