football.ua
  • ФАН-СЕКТОР
  • ПРОГНОЗИ
  • УКРАЇНА
  • АНГЛІЯ
  • ІСПАНІЯ
  • ІТАЛІЯ
  • НІМЕЧЧИНА
  • ФРАНЦІЯ
  • НІДЕРЛАНДИ
  • ПОРТУГАЛІЯ
  • ПОЛЬЩА
  • ТУРЕЧЧИНА
  • ІНШІ
  • ЛІГА ЧЕМПІОНІВ
  • ЛІГА ЄВРОПИ
  • ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ
  • ЛІГА НАЦІЙ
  • ФУТЗАЛ
  • ЧТИВО
  • ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
  • ЄВРО-2024
  • ТЕСТИ
  • ПРАВИЛА ЖИТТЯ
  • НОВИНИ КАЗИНО
    •  

      Онлайн-трансляція матчу Шахтар — Лівий Берег почнеться о 18:00 за київським часом.
    •  

      Вітаємо, шановні любителі футболу. Football.ua запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію 18-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому беруть участь донецький Шахтар та київський Лівий Берег.
    •  

      Зустріч проходитиме на полі стадіону Арена Львів у місті Львів (Україна).
    •  

      Олександр Афанасьєв (Харків, Україна) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.
    •  

      Стали відомі стартові склади команд:

      Шахтар: Д. Різник — Вінісіус, Бондар, Матвієнко, Азарові — Бондаренко, Криськів, Педріньйо да Сілва — Швед, Траоре, Кевін.
      Запасні: Фесюн, Арройо, Егіналду, Педріньйо Азеведо, Грам, Еліас, Цуканов, Конопля, Назарина, Невертон, Фарина.

      Лівий Берег: Механів — Астахов, Семенов, Шаповал, Сіднней — І. Когут, Дедух, Синиця, М. Когут, Шастал — Сухоручко.
      Запасні: Сташків, Караващенко, Соколов, Банада, Косовський, Приходько, Дієго, Войцеховський, Галас, А. Різник, Кобзар.
    • 1

      Пролунав стартовий свисток арбітра. Матч розпочався!
    • 1

      Шахтар тримає м'яч на початку гри.
    • 3

      Гості починають гру в глибокому захисті.
    • 5

      Простріл Шведа з правого флангу блокували в аут.
    • 7

      ШТАНГА! Синиця на ближній завершував передачу Сухоручка з правого флангу, але влучив у ближню стійку.
    • 9

      ТРАОРЕ! Криськів зіграв із Шведом на правому фланзі штрафного, після чого той прострілив у центр, але партнер слабко пробив.
    • 11

      Подачу Кевіна з лівого флангу вибили за межі штрафного.
    • 12

      Швед вдарив по Миколі Когута в центрі штрафного, замість м'яча.
    • 14

      Подачу Азарові з лівого флангу в аут блокував Астахов.
    • 16

      Швед зачепився за закидання до правого флангу, після чого зайшов до штрафного й упав. Арбітр мовчить.
    • 18

      Бондар пробив головою на ближній, після подачі кутового з правого флангу, але м'яч пішов над воротами.
    • 20

      Прочитали пас Івана Когута до правого флангу атаки на Сухоручка.
    • 21

      ТРАОРЕ! Швед здалеку пробив із правого флангу, після чого рикошет від захисника полетів на дальню, де партнер добивав головою, але Механів відбив ногами.
    • 22

      БОНДАРЕНКО! Удар здалеку в зоні перед штрафним пішов повз праву стійку.
    • 24

      КЕВІН! Відскок у центрі штрафного завершував у польоті, але захисник блокував.
    • 26

      СУХОРУЧКО! Удар низом із правого флангу штрафного на завершення передачі Миколи Когута, не влучив у ворота.
    • 28

      КЕВІН! Отримав закидання до лівого флангу штрафного, після чого крутив у дальній, але не влучив.
    • 30

      Удар Педріньйо в зоні перед штрафним пішов над воротами.
    • 32

      Контроль м'яча в центрі поля від Шахтаря.
    • 35

      Серія стандартів від Лівого Берега нічим не завершилась.
    • 37

      Фол Матвієнка на лівому фланзі оборони проти Синиці.
    • 39

      Черговий стандарт для гостей на чужій половині.
    • 41

      Фол Траоре на лівому фланзі оборони проти Астахова.
    • 44

      Швед на дальній завершив подачу з лівого флангу ударом головою над воротами.
    • 45

      Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через одну хвилину.
    • 45+1

      Педріньйо руками хапав Сухоручка на лівому фланзі атаки.
    • 45+2

      Команди пішли на перерву. 0:0 у нашому матчі після завершення першої половини.
    •  

    • 46

      Другий тайм розпочато!
    • 46

      Назарина замінив Педріньйо да Сілву.
    • 46

      Педріньйо Азеведо вийшов замість Азарові.
    • 48

      Дальній удар із лівого флангу навмання від Матвієнка пішов до рук Механіву.
    • 50

      Удар Бондаренка на лівому фланзі штрафного був заблокований.
    • 52

      Невдале падіння Астахова на газон на правому фланзі оборони в боротьбі проти Кевіна.
    • 54

      ВІНІСІУС! Подачу з лівого флангу на дальній стійці завершив зльоту, після чого рикошет від захисника пішов повз каркас воріт.
    • 56

      Шастал забрав м'яч на лівому фланзі атаки у Вінісіуса, але здалеку пробив у захисника.
    • 58

      ТРАОРЕ! Подачу Вінісіуса з правого флангу замикав головою на дальній, але пробив до рук Механіву.
    • 60

      Фол Шастала в центрі поля проти Бондаря.
    • 61

      ГОООООООООООООООООООООООООЛ! Азеведо подав із лівого флангу на дальню, де Вінісіус скинув на голову Траоре, той продовжив на дальню стійку, а Швед забив.
    • 62

      Еліас дебютував заміною Траоре.
    • 64

      ЕЛІАС! Запустив м'яч у центрі штрафного над поперечиною з передачі з лівого флангу. Чи це Механів?
    • 66

      Продовжує тримати м'яч Шахтар у центрі поля.
    • 68

      Спроба заспокоїти гру від Шахтаря.
    • 70

      Фол Бондара на правому фланзі оборони проти Шастала.
    • 71

      Вінісіуса замінив Конопля.
    • 74

      СІДННЕЙ! Закидання з лівого флангу на дальній стійці ледь не зрізав у власні ворота передачею на Механіва.
    • 75

      ШТАНГА! ШТАНГА! Подача кутового з правого флангу завершилась на дальній ударом Назарини зльоту, який Механів парирував у лівий каркас власних воріт, після чого туди ж добив і Еліас.
    • 77

      Шведу в ноги на правому фланзі оборони зіграв у підкаті Семенов, але фолу не побачили.
    • 79

      Подачу Шведа з правого флангу над власними воротами підрізав Шаповал на ближній.
    • 80

      Швед на дальній не встиг за прострілом Кевіна з лівого флангу.
    • 82

      Івана Когута замінив Галас.
    • 82

      Миколу Когута поміняли на Приходька.
    • 82

      Андрій Різник гратиме замість Синиці.
    • 85

      Фол проти Бондаренка на чужій половині від Приходька.
    • 87

      Семенов та...
    • 87

      ... Кевін почали штовханину в центрі поля.
    • 90

      Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще три хвилини.
    • 90+3

      Фол Різника проти Матвієнка перед чужим штрафним.
    • 90+4

      Пролунав фінальний свисток! Матч завершено! 1:0! Знову важко.

    Донецький Шахтар та київський Лівий Берег завершуватимуть програму вісімнадцятого туру української Прем’єр-ліги.

    ШАХТАР — ЛІВИЙ БЕРЕГ

    НЕДІЛЯ, 23 ЛЮТОГО, 18:00. АРЕНА-ЛЬВІВ, ЛЬВІВ. АРБІТР — ОЛЕКСАНДР АФАНАСЬЄВ (ХАРКІВ)

    ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ НА УПЛ.TV

    Донецький Шахтар напередодні безумовно мав спостерігати за тим, як свої чергові перемоги в поточному сезоні здобули обидва його основні конкуренти в боротьбі за чемпіонський титул — київське Динамо та Олександрія. У той самий час, криворізький Кривбас поступився рівненському Вересу (0:3), а отже наздогнати "гірників", як мінімум, у цьому турі вже точно не зможе. Це щодо приємних новин для команди Маріно Пушича, якщо такими їх можна вважати.

    Що ж до іншого, то ситуація для "гірників" упродовж усієї другої частини кампанії залишатиметься критичною. Десять очок відставання від Динамо, хоча й є ще один недограний тайм проти того-таки Кривбасу за переможного рахунку (1:0) — Шахтар дозволив собі аж занадто багато помилок наприкінці минулого року. Одна з них — поразка на полі житомирського Полісся перед відходом на зимову сплячку (0:1), тож, напевно, добре для донеччан, що вони більше не зустрічатимуться в чемпіонаті з непоборними для них "вовками" в цьому футбольному році.

    фото ФК Шахтар Донецьк

    Але попереду в "гірників" усе одно ще буде чимало перепон. Одна з них — у вигляді абсолютного дебютанта "еліти" Лівого Берега, який у першому колі вже встиг попсувати нерви команді Маріно Пушича. Тоді на полі суперників Шахтар переміг із мінімальним рахунком (1:0), а до переможного м’яча й досі є чимало запитань щодо відповідності правилам. Проте той епізод уже заграли, і куди більш важливим моментом зараз є те, що футболісти Віталія Первака набрались досвіду виступів на такому рівні.

    І навіть зуміли оформити яку-неяку, а серію без поразок тривалістю в три матчі, після чого в гарному гуморі пішли святкувати різдвяно-новорічний період, бо хоча б вийшли із зони вильоту в турнірній таблиці. Ще й кілька підписань "лелеки" встигли оформити цієї зими, тож нападник Дмитро Шастал, на жаль, знову без його споконвічного партнера Гліба Бухала, тепер грає в столиці, а також із тернопільської Ниви вдалось переманити форварда Андрія Різника, тож із голами, а їх у Лівого Берега наразі найменше в лізі (9), має стати краще. Навіть бразильського легіонера Дієго Енріке вмовили приїхати до України, і це також підсилення для нападу.

    фото ФК Лівий Берег

    Шахтар теж не сидів, склавши руки, у цей час, і команда Маріно Пушича брала участь у матчах Ліги чемпіонів УЄФА посеред січня, що в принципі є незвичним для українського футболу, тож довелось проводити дві різні за змістом частини зимових зборів у Туреччині. І подекуди прощатись із легендарними виконавцями. Ідеться про останнього, хто грав на Донбас-Арені в цьому складі Шахтаря, опорника Тараса Степаненка, який долучився до Олександра Зубкова та Данила Сікана в Туреччині.

     

    Також команду залишили Кевін Келсі та Бартол Франьїч, і все це разом принесло десь 18 млн євро, які були миттєво інвестовані в божевільне за сучасними українськими мірками придбання бразильського нападника Кауна Еліаса. Також до "гірників" долучився болівійський захисник Дієго Арройо, тож географія пошуків нових гравців для Шахтаря виключно розширюється.


    Орієнтовні склади команд

    Шахтар: Д. Різник — Вінісіус, Бондар, Матвієнко, Азарові — Марлон, Криськів, Судаков — Педріньйо да Сілва, Еліас, Кевін.

    Лівий Берег: Механів — Астахов, Якимів, Самар, Сіднней — Косовський, Дедух — Шастал, Дієго, Сіднней — А. Різник.


    Цікаві факти

    – Можлива нічия стане для Шахтаря 170 в рамках УПЛ та 70 — у якості господаря поля.

    – Лівий Берег може зазнати 10 поразки в чемпіонаті.

    – Шахтар не програє в УПЛ вдома вісім матчів поспіль: 7 перемог та 1 нічия.

    – "Гірники" забивають на власному полі вісім матчів поспіль — 29 голів.

    – Лівий Берег переміг у останніх двома матчах та не програє вже три зустрічі поспіль.

    – 25 гол в УПЛ може забити Георгій Судаков, а 10 — Єгор Назарина (обидва — Шахтар)


    Форма команд

    footballпрогноз 2:0

    Шахтар

    ГРАВЕЦЬ о з хв г(пен) п г+п жк чк оцінка
    Україна в Дмитро Різник 90 0 0 0
    Грузія з Іраклі Азарові 46 0 0 0
    Україна з Валерій Бондар 90 0 0 0
    Україна з Юхим Конопля 19 0 0 0
    Україна з Микола Матвієнко 90 0 0 0
    Бразилія з Педріньйо Азеведо 44 0 0 0
    Бразилія з Вінісіус Тобіас 71 0 0 0
    Україна п Артем Бондаренко 90 0 0 0
    Україна п Дмитро Криськів 90 0 0 0
    Україна п Єгор Назарина 0 0 0
    Бразилія п Педріньйо да Сілва 44 0 0 0
    Бразилія н Кевін Маседо 90 0 0 0
    Буркіна-Фасо н Лассіна Траоре 62 0 1 1
    Бразилія н Кауан Еліас Ногейра 28 0 0 0
    Україна н Мар'ян Швед 90 1 0 1

    Лівий Берег

    ГРАВЕЦЬ о з хв г(пен) п г+п жк чк оцінка
    Україна в Максим Механів 90 0 0 0
    Україна з Ернест Астахов 90 0 0 0
    Україна з Дмитро Семенов 90 0 0 0
    Бразилія з Сіднней Сільва Сантос 90 0 0 0
    Україна з Владислав Шаповал 90 0 0 0
    Україна п Тарас Галас 8 0 0 0
    Україна п Руслан Дедух 90 0 0 0
    Україна п Іван Когут 82 0 0 0
    Україна п Микола Когут 82 0 0 0
    Україна п Клім Приходько 8 0 0 0
    Україна п Олег Синиця 82 0 0 0
    Україна н Андрій Різник 8 0 0 0
    Україна н Даниїл Сухоручко 90 0 0 0
    Україна н Дмитро Шастал 90 0 0 0

    — вихід в основі

    хв — зіграні хв.

    г — забиті голи (пен.)

    п — гольові передачі

    — вихід на заміну

    г+п — гол+пас

    — жовті картки

    — червоні картки

    Вісімнадцятий тур української Прем’єр-ліги добігав до завершення надвечір понеділка, коли у Львові на Арені Львів і до донецького Шахтаря дійшла черга офіційно повернутись до розіграшу національної першості в 2025 році. Завдання у команди Маріно Пушича цього разу буде надзвичайно складне — попереду залишилось не так уже й багато матчів до завершення кампанії, а відстань від київського Динамо перед початком вихідних складала аж десять балів, і оскільки конкуренти свій матч виграли, то вона відповідно збільшилась.

    Проте футбольний матч ніколи не є суто одностороннім рухом, бо в команди напроти завжди є власні амбіції. Цього разу в суперниках "гірників" був київський Лівий Берег, який майже пів року знайомився з реаліями нашого "елітного" футболу, і тепер уже розуміє певні нюанс. Позаяк, у команди Віталія Первака завжди відзначали відмінну тактичну підготовку, і лише результативність "лелек" ставила під сумнів їхню боротьбу позиції за місця подалі від зони вильоту.

    Хоча по першому тайму було б важко здогадатись про те, що гості мало забивають у своєму першому сезоні на такому рівні. У будь-якому випадку, жодних підстав так вважати команда Первака просто не залишала. Вона за кількістю ударів, вочевидь, поступилась Шахтарю, але коли твої два постріли — це реальні претенденти на забиті м’ячі, а у суперників, у кращому випадку, влучання в площину, то є привід замислитись.

    Аж занадто легко було піймати на контратаці команду Пушича, яка цього разу обходилась без травмованих Судакова та Марлона в заявці, тож креативна складова попереду була в дещо обмеженому варіанті. А там, де "гірникам" не вдається ввімкнути свій традиційний стиль лавини гольових моментів у чужому штрафному, неодмінно виникатимуть негаразди в обороні. Синиця та Сухоручко були аж надто близькими до того, щоб цим скористатись.

    Певна річ, без моментів на перерву не пішов і Шахтар. У Траоре був, напевно, найкращий шанс забити серед інших партнерів, але удар головою з близької відстані якось ногою витягнув Механів. Не останній сейв воротаря Лівого Берега в цій грі, який на тверезу голову важко собі навіть уявити. У другому таймі він уже мав стримувати намагання дебютанта Еліаса забити свій перший гол в УПЛ.

    Проте перший тайм, так, Лівий Берег залишив без змін за рахунком на табло, що вже можна було вважати за досягнення гостьового колективу. У другій половині гри з цим було вже важче, бо контратаки зникли як явище, а постійно сидіти біля власних воріт — то вже велика розкіш. Не кожен може витримати. Зрештою, не витримали й "лелеки".

    Десь перед завершенням повної години ігрового часу було помітно, що гості вже знесилені й банально не встигали за різкими змінами напрямку розвитку епізодів. Шахтар у підсумку так і забив свій м’яч, коли подача з лівого флангу від Азеведо стрибала по головах Вінісіуса, Траоре та Шведа аж до тих пір, коли останній не спрямував м’яч у сітку біля дальньої стійки. І Пушич саме в цей момент вирішив підкинути до розжарілого полум’я ще й Еліаса.

    Дебютант майже подякував тренеру за довіру дебютним забитим м’ячем, але спочатку йому довелось познайомитись із воротарським мистецтвом Механіва, який божевільним чином витягнув удар зблизька під час розстрілу в центрі штрафного. А потім Еліас уперше почув, як дзвенить права стійка правих від камери трибун на Арені Львів, хоча до цього її також перевірив на міцність Назарина в тому ж самому епізоді. Шахтар наче й атакував, але не забив удруге, тож коли суперники знову побігли наприкінці зустрічі до воріт Дмитра Різника, довелось трохи понервувати. Але без наслідків. Цього разу.

    У наступному турі донецький Шахтар прийматиме Олександрію, тоді як київський Лівий Берег поїде в гості до одеського Чорноморця.

    Шахтар — Лівий Берег 1:0
    Голи: Швед, 61

    Шахтар: Д. Різник — Вінісіус, Бондар, Матвієнко, Азарові (Педриньо Азеведо, 46) — Бондаренко, Криськів, Педріньйо да Сілва (Назарина, 46) — Швед, Траоре, Кевін.

    Лівий Берег: Механів — Астахов, Семенов, Шаповал, Сіднней — І. Когут (Галас, 82), Дедух, Синиця (А. Різник, 82), М. Когут (Приходько, 82), Шастал — Сухоручко.

    Попередження: Педріньйо да Сілва, Бондар, Кевін — Семенов

    ІНФОРМАЦІЯ ПРО МАТЧ

    МАТЧ Судді
    Турнір: Україна. Прем'єр-ліга , 18 тур Головний суддя: Олександр Афанасьєв (Харків, Україна)
    Статус матчу: Завершений | рахунок: 1 : 0 Олександр Павлінов, Віталій Сухін, Роман Блавацький, Олег Когут
    Початок гри: 24.02.2025, 18:00 Олександр Солов'ян

    склади команд

    31 Різник
    16 Азарові
    17 Тобіас
    22 Матвієнко
    5 Бондар
    21 Бондаренко
    38 Педріньйо да Сілва
    8 Криськів
    11 Кевін Маседо
    2 Лассіна Траоре
    9 Швед
    1 Механів
    22 Шаповал
    27 Астахов
    50 Семенов
    6 Сільва Сантос
    17 Когут
    18 Дедух
    19 Когут
    96 Синиця
    21 Сухоручко
    7 Шастал
    ОСНОВНИЙ СКЛАД
    31 в Дмитро Різник 1 в Максим Механів
    16 з Іраклі Азарові 46 22 з Владислав Шаповал
    17 з Вінісіус Тобіас 71 27 з Ернест Астахов
    22 з Микола Матвієнко 50 з Дмитро Семенов
    5 з Валерій Бондар 6 з Сіднней Сільва Сантос
    21 п Артем Бондаренко 17 п Іван Когут 82
    38 п Педріньйо да Сілва 46 18 п Руслан Дедух
    8 п Дмитро Криськів 19 п Микола Когут 82
    11 н Кевін Маседо 96 п Олег Синиця 82
    2 н Лассіна Траоре 62 21 н Даниїл Сухоручко
    9 н Мар'ян Швед 7 н Дмитро Шастал
    запасні
    23 в Кіріл Фесюн 23 в Ілля Караващенко
    13 з Педріньйо Азеведо 46 31 в Вадим Сташків
    18 з Алаа Грам 2 з Олег Соколов
    26 з Юхим Конопля 71 11 п Владислав Войцеховський
    3 з Дієго Арройо 25 п Сергій Косовський
    74 з Мар'ян Фарина 26 п Тарас Галас 82
    20 п Антон Глущенко 29 п Клім Приходько 82
    24 п Віктор Цуканов 44 п Євген Банада
    29 п Єгор Назарина 46 8 п Юрій Мирошниченко
    7 п Егіналду де Соуза Лемос н Олексій Литовченко
    19 н Кауан Еліас Ногейра 62 10 н Андрій Різник 82
    39 н Невертон 9 н Богдан Кобзар

    останні матчі

    21 тур. 16.03.2025

    13:00 Інгулець 1:0 Чорноморець
    15:30 ЛНЗ 2:0 Колос

    22 тур. 28.03.2025

    13:20 Інгулець 0:0 Верес
    15:30 ЛНЗ 0:1 Полісся

    22 тур. 29.03.2025

    13:00 Лівий Берег 0:1 Олександрія
    15:30 Оболонь 0:2 Шахтар
    18:00 Рух 0:2 Динамо Київ

    22 тур. 30.03.2025

    13:00 Ворскла 0:1 Кривбас
    15:30 Карпати Львів 4:0 Чорноморець
    18:00 Зоря 0:3 Колос
    Для зручності користування сайтом використовуються Cookies. Детальніше тут
    This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more
    Згоден / Got it