Національна збірна Англія продовжує зазнавати кадрових втрат напередодні товариського поєдинку проти Швейцарії, який відбудеться цієї суботи (26 березня).

Спершу головний тренер "трьох левів" Гарет Саутгейт втратив викликані в розташування команди Трента Александера-Арнольда, Ріса Джеймса, Теммі Абрахама і Аарона Ремсдейла, а тепер стало відомо про від'їзд зі збірної Англії вінгера Арсенала Букайо Сака.

Як повідомляє Sky Sports, у 20-річного англійця виявили позитивний тест на коронавірус, тому він не зможе зіграти проти Швейцарії у ці вихідні.

Шукати і викликати в терміновому порядку заміну для Сака тренерський штаб збірної Англії не буде, тому до чемпіонату світу команда "трьох левів" продовжить готуватися у складі 24 осіб.Шановні співгромадяни! 24 лютого 2022 року зранку Україна зазнала повномасштабного нападу з боку РФ, війна з якою розпочалася вісім років тому з окупації росіянами українського Криму, а також окремих частин Донецької та Луганської областей.

Просимо вас зберігати спокій, залишатися у безпеці, читати виключно офіційні українські джерела, не споживати та не розповсюджувати фейки і не публікувати інформацію, якою може скористатися ворог у своїх цілях. Це наша земля! Слава Україні!