Колишній нападник збірної Аргентини та Манчестер Сіті Серхіо Агуеро, який у грудні 2021 року був змушений завершити кар'єру у 33 роки через проблеми зі здоров'ям, під час одного зі своїх стримів заявив, що всі журналісти та експерти в Англії є вболівальниками Манчестер Юнайтед.

Сказав аргентинський форвард у той момент, коли дивився під час стриму свій легендарний гол в останньому турі у ворота КПР, який буквально в останні миті до закінчення сезону зробив Манчестер Сіті чемпіоном Англії-2011/22, залишивши Манчестер Юнайтед задовольнятися "сріблом".

"Люди, ви не знаєте, як в Англії. В Англії всі, всі журналісти, всі телеканали, всі – вболівальники Манчестер Юнайтед. Усі", — цитує слова Агуеро Daily Mail. 

Той самий гол Агуеро:Шановні співгромадяни! 24 лютого 2022 року зранку Україна зазнала повномасштабного нападу з боку РФ, війна з якою розпочалася вісім років тому з окупації росіянами українського Криму, а також окремих частин Донецької та Луганської областей.

Просимо вас зберігати спокій, залишатися у безпеці, читати виключно офіційні українські джерела, не споживати та не розповсюджувати фейки і не публікувати інформацію, якою може скористатися ворог у своїх цілях. Це наша земля! Слава Україні!