football.ua
  • ПРОГНОЗИ
  • УКРАЇНА
  • АНГЛІЯ
  • ІСПАНІЯ
  • ІТАЛІЯ
  • НІМЕЧЧИНА
  • ФРАНЦІЯ
  • НІДЕРЛАНДИ
  • ПОРТУГАЛІЯ
  • ПОЛЬЩА
  • ТУРЕЧЧИНА
  • ІНШІ
  • ЛІГА ЧЕМПІОНІВ
  • ЛІГА ЄВРОПИ
  • ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ
  • ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
  • ЛІГА НАЦІЙ
  • ФУТЗАЛ
  • ЧТИВО
  • ЄВРО-2024
  • ТЕСТИ
  • ПРАВИЛА ЖИТТЯ
  • НОВИНИ КАЗИНО
  • ФАН-СЕКТОР
    •  

      Онлайн-трансляція матчу Епіцентр — Полісся почнеться о 15:30 за київським часом.
    •  

      Вітаємо, шановні любителі футболу. Football.ua запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію поєдинку 28-го туру української Прем’єр-ліги, у якому зустрінуться кам’янець-подільський Епіцентр та житомирське Полісся.
    •  

      Зустріч проходитиме на полі стадіону Лівий Берег у Києві (Україна).
    •  

      Олександр Афанасьєв (Харків, Україна) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.
    •  

      Стали відомі стартові склади команд:

      Епіцентр: Федотов — Ліповуз, Кош, Григоращук — Кирюханцев, Себеріо, Запорожець, Климець — Лучкевич, Сіфуентес — Сидун.
      Запасні: Білик, Вавшко, Супряга, Миронюк, Ковалець, Голуб, С. Кристін, Танчик, Олівейра, Маткевич, Є. Демченко, В. Кристін.

      Полісся: Бущан — Майсурадзе, Краснічі, Сарапій, Михайліченко — Андрієвський, Бабенко, Федор — Гуцуляк, Гайдучик, Брагару.
      Запасні: Талько, Кудрик, Кравченко, Назаренко, Філіппов, Емерллаху, Шепелєв, Велетень, Борел, Лєднєв, Кобернюк, Краснопір.
    • 1

      Арбітр дав стартовий свисток. Матч розпочався!
    • 2

      Полісся тримає м'яч на старті гри.
    • 5

      Епіцентр одразу розташовується в середньо блоці.
    • 7

      Дальній удар Михайліченка з лівого флангу блокував на кутовий праворуч Григоращук.
    • 10

      Полісся підійшло до чужого штрафного.
    • 11

      Невдала діагональ на Брагару на лівий фланг атаки.
    • 14

      Спробу Сарапія запустити удар за комірець воротарю здалеку той прочитав.
    • 17

      Дальній удар Сарапія в центральній зоні полетів на трибуни.
    • 20

      Майсурадзе з правого флангу штрафного спрямував удар із відскоку низом до рук Федотову.
    • 23

      СІФУЕНТЕС! Сидун обікрав Сарапія на правому фланзі атаки, після чого зіграв у центр штрафного на Запорожця, той пробив у блок, а відскок ліворуч Сіфуентес завершив ударом повз порожні ворота.
    • 24

      ГАЙДУЧИК! Простріл Андрієвського з правого флангу контратаки в центрі штрафного з другої спроби завершив ударом у Федотова.
    • 27

      ФЕДОР! Удар із лівого флангу штрафного з відскоку від заблокованого дальнього пострілу Бабенка пішов до рук воротаря.
    • 31

      ПОПЕРЕЧИНА! Подачу кутового з лівого флангу від Бабенка на ближній Гайудчик головою перевів на дальню, де Брагару пробив у верхінй каркас.
    • 35

      ГАЙДУЧИК! Удар із зони перед штрафним летів під поперечину, але Федотов потягнув.
    • 39

      Продовжує домінувати на м'ячі Полісся.
    • 40

      Михайліченко з лівого фланг подав на ближній кут воротарського для Андрієвського, але той у падінні пробив головою над воротами.
    • 45

      ГАЙДУЧИК! Майсурадзе на правому фланзі штрафного прострілив із рикошетом у центр на порожні для Гайдучика, але удар того в сітку не пустив Кирюханцев.
    • 45+1

      Перерва. 0:0 у нашому матчі за підсумками першої половини.
    •  

    • 46

      Другий тайм розпочався!
    • 46

      Танчик вийшов замість Лучкевича.
    • 49

      ГОООООООООООООООООООООООООООЛ! Сіфуентес завершив зміщення з лівого флангу бездоганним ударом у дальню дев'ятку.
    • 52

      Цього разу подача Сіфуентеса з лівого флангу полетіла на трибуни.
    • 54

      ГОООООООООООООООООООООООООЛ! Сіфуентес зіграв на лівому фланзі штрафного на Климця, який прострілив на порожні для Танчика.
    • 56

      Назаренко вийшов замість Брагару.
    • 56

      Філіппов грає замість Федора.
    • 56

      Краснопір гратиме замість Гайдучика.
    • 59

      ГОООООООООООООООООООООООООЛ! Простріл Філіппова з лівого флангу штрафного на ближній у власні ворота зрізав Кош.
    • 60

      Емерллаху вийшов замість Гуцуляка.
    • 62

      ГРИГОРАЩУК! Дальній удар із зони перед штрафним під поперечиною забрав Бущан.
    • 64

      ГОООООООООООООООООООООООЛ! Краснопір зіграв на хід Назаренку до лівого флангу штрафного, а той пробив у дальній кут із-під захисника.
    • 66

      ПОПЕРЕЧИНА! Сіфуентес розігнав кутовий із лівого флангу в зону перед штрафним під удар Танчику, який вгатив у поперечину.
    • 68

      Майсурадзе замінили на Кравченка.
    • 68

      Миронюк вийшов замість Ліповуза.
    • 71

      Фол Краснічі перед власним штрафним проти Сидуна.
    • 73

      Удар Себеріо із стандарту в центральній зоні прийняла на себе стінка.
    • 76

      Удар Краснопіра з правого флангу штрафного забрав Федотов під собою.
    • 79

      Команди вирішили повозити м'яч у центрі поля.
    • 81

      БАБЕНКО! Дальній удар із правого флангу відбив перед собою Федотов.
    • 83

      Супряга вийшов замість Кирюханцева.
    • 86

      Влучання м'яча в руку Філіппову в центрі власного штрафного під час подачі з правого флангу.
    • 88

      ПЕНАЛЬТІ! Гра рукою від Філіппова.
    • 89

      ГООООООООООООООООООООООЛ! Сіфуентес із пенальті пробив низом у лівий кут.
    • 90

      Підкат Михайліченка на лівому фланзі оборони в ноги Сидуну.
    • 90+1

      Компенсували сім хвилин.
    • 90+3

      НАЗАРЕНКО! Закидання з глибини правого флангу Філіппов скинув грудьми на Назаренка, удар якого полетів до рук Федотову.
    • 90+5

      Удар Філіппова в центрі штрафного з відскоку з лівого флангу прийшовся в руку Григоращуку.
    • 90+6

      Так йому від власного паху й прилетів відскок.
    • 90+7

      ПЕНАЛЬТІ! А Афанасьєв ставить пенальті! Боже ти мій....
    • 90+8

      ФЕДОТОВ УЗЯВ УДАР САРАПІЯ З ПЕНАЛЬТІ В ПРАВИЙ КУТ! ТАК І МАЛО БУТИ!
    • 90+9

      Ковалець вийшов замість Сидуна.
    • 90+9

      Олівейра грає замість Сіфуентеса.
    • 90+10

      Ось і все! Матч завершено! 3:2! Цю перемогу Епіцентр не впустив.
    •  

    У рамках двадцять восьмого туру української Прем'єр-ліги-2025/26 у Київській області Епіцентр зіграє домашній матч проти житомирського Полісся.

    ЕПІЦЕНТР — ПОЛІССЯ
    ВІВТОРОК, 12 ТРАВНЯ, 15:30. АРЕНА ЛІВИЙ БЕРЕГ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. ГОЛОВНИЙ АРБІТР — ОЛЕКСАНДР АФАНАСЬЄВ (ХАРКІВ). ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ НА UPL.TV


    Епіцентр підходить до матчу проти одного з лідерів УПЛ у статусі явного аутсайдера, але з мотивацією та амбіціями як на фінал. Вся справа у турнірному становищі дебютанта Прем'єр-ліги, який посідає 12 місце у п'яти очках від зони перехідних матчів.

    Так, звичайно, запас у п'ять балів у нижній частині турнірної таблиці можна назвати суттєвим, але сюрпризи можливі і це ми не раз бачили в ході нинішнього сезону.

    До того ж, зараз у команди Сергія Нагорняка не йдуть результати — востаннє Епіцентр перемагав на початку квітня, коли обіграв Кудрівку (1:0), свого найближчого переслідувача. Потім була поразка від Зорі та чотири поспіль нічийні результати — проти Карпат, Олександрії, Вереса та Оболоні.

    Якщо дивитися на результати загалом, то не можна назвати ситуацію провальною і команда має всі шанси на збереження прописки в УПЛ. Видно, що у підопічних Нагорняка є мотивація та потенціал, однак у кожній грі чогось трохи не вистачає, особливо досвіду, що вкотре підтвердилося в минулому матчі проти Оболоні, де було втрачено перевагу у два м'ячі.

    Полісся у свою чергу підходить до гри на хвилі успіху та гарних результатів, які дозволили "вовкам" після минулого туру забратися на друге місце у турнірній таблиці УПЛ, скориставшись черговою втратою очок від ЛНЗ, який тепер відстає на один бал. Ще далі йдуть Динамо та Металіст 1925, які відстають на сім та дев'ять балів відповідно.

    Після поразки від Шахтаря в середині квітня, команда Руслана Ротаня виграла три зустрічі поспіль, обігравши Оболонь, Металіст 1925 та Олександрію. Проте остання перемога далася дуже нелегко — колишня команда Ротаня чинила опір до останнього і була зламана лише на 90 хвилині після рідкісного голу у виконанні Олександра Філіппова.

    Попереду "вовки" мають досить приємний календар — після Епіцентру в суперниках будуть луганська Зоря і львівський Рух. Таким чином, все в руках Полісся, яке може забезпечити собі найкращий сезон в історії виступів в УПЛ, фінішувавши на другій позиції.

    За версією букмекерів, сьогодні більше шансів на успіх мають підопічні Руслана Ротаня. Так, на перемогу Полісся в основний час пропонується коефіцієнт 1.43, тоді як потенційний успіх Епіцентру оцінюється показником 8.52. Ймовірність нічийного результату представлена ​​коефіцієнтом 4.62.


    ОРІЄНТОВНІ СКЛАДИ


    Епіцентр: Білик — Кирюханцев, Григоращук, Кош, Климець — Ліповуз, Миронюк — Рохас, Себеріо, Сіфуентес — Сидун.

    Полісся: Волинець — Майсурадзе, Сарапій, Чоботенко, Михайліченко — Бабенко, Емерллаху — Гуцуляк, Андрієвський, Брагару — Краснопір.


    ЦІКАВІ ФАКТИ


    - Полісся може в гостях десятий раз зіграти внічию в УПЛ;

    - безвиграшна клубна рекордна серія Епіцентру триває в чемпіонаті п'ять ігор: чотири нічиї та поразка;

    - переможна серія Полісся триває три гри і до повторення клубного рекорду ще одна вікторія;

    - нічийний клубний рекордний серіал Епіцентру триває чотири гри;

    - 20 гол в УПЛ може забити Ігор Краснопір, десятий — Максим Брагару (обидва — Полісся);

    - Епіцентр може провести десятий сухий матч в чемпіонаті.


    ОЧНІ ЗУСТРІЧІ



    ПОТОЧНА ФОРМА


    footballпрогноз 1:2

    Епіцентр

    ГРАВЕЦЬ о з хв г(пен) п г+п жк чк оцінка
    Україна в Нікіта Федотов 90 0 0 0
    Україна з Степан Григоращук 90 0 0 0
    Україна з Олександр Климець 90 0 1 1
    Іспанія з Ніл Кош Монтанья 90 0 0 0
    Іспанія з Аладжі Олівейра Діав 0 0 0 0
    Україна п Євген Запорожець 90 0 1 1
    Україна п Ігор Кирюханцев 83 0 0 0
    Україна п Кирило Ковалець 0 0 0 0
    Україна п Андрій Ліповуз 68 0 0 0
    Україна п Валерій Лучкевич 46 0 0 0
    Україна п Микола Миронюк 22 0 0 0
    Іспанія п Джон Себеріо 90 0 0 0
    Україна п Володимир Танчик 44 1 0 1
    Україна н Вадим Сидун 90 0 0 0
    Україна н Владислав Супряга 7 0 0 0
    Іспанія н Хоакін Чалмет 90 2 (1) 0 2

    Полісся

    ГРАВЕЦЬ о з хв г(пен) п г+п жк чк оцінка
    Україна в Георгій Бущан 90 0 0 0
    Україна з Микита Кравченко 22 0 0 0
    Косово з Ілір Краснічі 90 0 0 0
    Грузія з Гіоргі Майсурадзе 68 0 0 0
    Україна з Богдан Михайліченко 90 0 0 0
    Україна з Едуард Сарапій 90 0 0 0
    Україна п Олександр Андрієвський 90 0 0 0
    Україна п Руслан Бабенко 90 0 0 0
    Україна п Максим Брагару 56 0 0 0
    Україна п Олексій Гуцуляк 60 0 0 0
    Косово п Ліндон Емерллаху 30 0 0 0
    Україна п Олександр Назаренко 34 1 0 1
    Україна п Олег Федор 56 0 0 0
    Україна н Микола Гайдучик 56 0 0 0
    Україна н Ігор Краснопір 34 0 1 1
    Україна н Олександр Філіппов 34 0 0 0

    — вихід в основі

    хв — зіграні хв.

    г — забиті голи (пен.)

    п — гольові передачі

    — вихід на заміну

    г+п — гол+пас

    — жовті картки

    — червоні картки

    Протистояння команд із різних полюсів турнірної таблиці й, відповідно, геть відмінними один від одного завданнями за заключні тижні сезону — що може бути цікавіше у футболі? Бо тиск чинитись чи не однаковий на тих, хто намагається здертись якомога вище, і тих, хто хоче уникнути боротьби за виживання. На поточному етапі історії в парі житомирського Полісся та кам’янець-подільського Епіцентру зайвий раз не треба вгадувати, хто є хто й які місця займають у таблиці.

    Але коли команди Сергія Нагорняка та Руслана Ротаня зустрілись на домашньому стадіоні Лівого Берега в рамках двадцять восьмого туру національної першості, то кожна з них розмірковувала лише про власний добробут. Саме тому ця гра й видалась такою — спочатку обережною, потім домінуючою з боку явного фавориту, а потім — узагалі сенсаційною.

    Стартову половину першого тайму Епіцентр настільки непогано оборонявся, що в Полісся й натяків на гольові моменти не було. І на цьому тлі саме номінальні господарі вистрілили першими, коли лише якимось дивом Сіфуентес на добиванні відскоку на лівому фланзі штрафного від заблокованого удару Запорожця не зміг влучити у порожні ворота. Тоді "вовки" зрозуміли, що жарти скінчились, і треба братись до справи.

    При цьому цікавим був підхід Полісся до створення небезпеки біля воріт Федотова, який проводив лише свій другий матч у цьому сезоні. Полісся взяло на озброєння дальні удари, і Гайдучик та Сарапій двічі мали непогані перспективи зловити голкіпера суперників на помилці, але той відпрацьовував на лінії. А потім пішли й гольові нагоди житомирян значно вищого калібру, як, наприклад, вибивання з порожні воріт Кирюханцевим удару того-таки Гайдучика наприкінці першого тайму чи влучання в поперечину від Брагару з кількох метрів на завершення однієї з численних подач кутових у виконанні гостей.

    Загалом, купу моментів змарнувала команда Ротаня до перерви, а вже після відпочинку на неї очікував неприємний сюрприз у вигляді розкішного дальнього удару Сіфуетеса з лівого флангу, який запустив м’яч у протилежний верхній кут воріт Бущана. Це сталось на 49 хвилині, Полісся було шокованим, але ще більше нерозуміння в гостей було від того, що відбулось за п’ять хвилин потому. Тоді Сіфуентес зіграв на Климця до лівого краю чужих володінь, а той виконав простріл на порожні ворота для свіжого Танчика.

    Ротань одразу кинув до бою потрійну заміну, бо куди ще було тягнути? І це спрацювало. Епіцентр цього разу втратив перевагу навіть не в компенсований час чи наприкінці основного, а фактично одразу після двох власних м’ячів, бо вже на 64 хвилині рахунок був рівним. Спочатку Кош невдало підставився під простріл Філіппова з лівого флангу, а потім Краснопір асистував Назаренку до лівого краю чужого штрафного, а той переграв воротаря ударом низом.

    Поміж цими та одразу після другого забитого м’яча Полісся чергові божевільні дальні удари могли доставити м’яч у сітку воріт Бущана, але якщо з пострілом Григоращука голкіпер упорався самотужки, то з гарматою Танчика довелось ладнати вже поперечині. Команда Нагорняка не просто була не готовою спостерігати, як суперники на повному ходу її переїжджають після камбеку, а готувала їм усе нові й нові виклики.

    І в підсумку обидві сторони подарували нам просто розкішний ендшпіль, коли спочатку Філіппов у власному штрафному зіграв рукою під час подачі з правого флангу на 89 хвилині, що побачили лише на VAR і призначили цілком логічний (це дуже важливий акцент) пенальті, який реалізував той-таки Сіфуентес ударом у лівий кут.

    А от до того, що відбулось наприкінці компенсованого часу вже на протилежному боці поля, було чимало запитань. Усі бачили, як м’яч влучив у руку Григоращуку під час удару Філіппова, але ж так само всі бачили, що до цього захисник прийняв ледь не на пах постріл суперника, від якого вже пішов відскок у бік від воріт. Як це призвело до призначення пенальті у ворота Епіцентру — питання до арбітра Олександра Афанасьєва. Але футбольна доля дуже хитра, і тому удар Сарапія з позначки в правий кут Федотов узяв, завдяки чому став героєм зустрічі. А от іменинник Полісся надто багато помилявся в свій день народження.

    У наступному турі кам’янець-подільський Епіцентр гостюватиме в харківського Металіста 1925, тоді як житомирське Полісся навідається до луганської Зорі.

    Епіцентр — Полісся 3:2
    Голи: Сіфуентес, 49, 89 (пен.), Танчик, 54 — Кош, 59 (авт.), Назаренко, 64

    На 90+8-й хвилині Едуард Сарапій (Полісся) не забив пенальті (воротар).

    Епіцентр: Федотов — Ліповуз (Миронюк, 68), Кош, Григоращук — Кирюханцев (Супряга, 83), Себеріо, Запорожець, Климець — Лучкевич (Танчик, 46), Сіфуентес (Олівейра, 90+9) — Сидун (Ковалець, 90+9).

    Полісся: Бущан — Майсурадзе (Кравченко, 68), Краснічі, Сарапій, Михайліченко — Андрієвський, Бабенко, Федор (Філіппов, 56) — Гуцуляк (Емерллаху, 60), Гайдучик (Краснопір, 56), Брагару (Назаренко, 56).

    Попередження: Михайліченко

    ІНФОРМАЦІЯ ПРО МАТЧ

    МАТЧ Судді
    Турнір: Україна. Прем'єр-ліга , 28 тур Головний суддя: Олександр Афанасьєв (Харків, Україна)
    Статус матчу: Завершений | рахунок: 3 : 2 Ігор Рибченко, Денис Романов, Володимир Новохатній, Марина Стрілецька
    Початок гри: 12.05.2026, 15:30 Софія Причина

    склади команд

    71 Федотов
    3 Григоращук
    77 Кош Монтанья
    97 Климець
    28 Ліповуз
    39 Себеріо
    5 Запорожець
    67 Лучкевич
    70 Кирюханцев
    20 Сидун
    9 Хоакін Чалмет
    21 Бущан
    15 Михайліченко
    16 Краснічі
    31 Майсурадзе
    5 Сарапій
    11 Гуцуляк
    18 Андрієвський
    27 Федор
    45 Брагару
    8 Бабенко
    89 Гайдучик
    ОСНОВНИЙ СКЛАД
    71 в Нікіта Федотов 21 в Георгій Бущан
    3 з Степан Григоращук 15 з Богдан Михайліченко
    77 з Ніл Кош Монтанья 16 з Ілір Краснічі
    97 з Олександр Климець 31 з Гіоргі Майсурадзе 68
    28 п Андрій Ліповуз 68 5 з Едуард Сарапій
    39 п Джон Себеріо 11 п Олексій Гуцуляк 60
    5 п Євген Запорожець 18 п Олександр Андрієвський
    67 п Валерій Лучкевич 46 27 п Олег Федор 56
    70 п Ігор Кирюханцев 83 45 п Максим Брагару 56
    20 н Вадим Сидун 90+9 8 п Руслан Бабенко
    9 н Хоакін Чалмет 90+9 89 н Микола Гайдучик 56
    запасні
    31 в Олег Білик 1 в Олег Кудрик
    37 в Арсеній Вавшко 35 з Кіріл Кобернюк
    2 з Аладжі Олівейра Діав 90+9 4 з Микита Кравченко 68
    11 п Станіслав Кристін 14 п Ліндон Емерллаху 60
    15 п Денис Голуб 19 п Володимир Шепелєв
    17 п Єгор Демченко 22 п Владислав Велетень
    22 п Владислав Кристін 29 п Борел Беліада Томандзото
    34 п Володимир Танчик 46 30 п Богдан Лєднєв
    6 п Кирило Ковалець 90+9 7 п Олександр Назаренко 56
    7 п Андрій Маткевич 98 п Максим Савчук
    8 п Микола Миронюк 68 9 н Олександр Філіппов 56
    21 н Владислав Супряга 83 95 н Ігор Краснопір 56

    останні матчі

    27 тур. 08.05.2026

    18:00 Полісся 2:1 Олександрія

    27 тур. 09.05.2026

    13:00 Рух 0:0 Верес
    15:30 ЛНЗ 0:0 Динамо Київ
    18:00 Оболонь 2:2 Епіцентр
    18:00 Зоря 1:1 Металіст 1925

    27 тур. 10.05.2026

    15:30 СК Полтава 0:4 Шахтар

    28 тур. 12.05.2026

    13:00 Олександрія 1:2 Зоря
    15:30 Епіцентр 3:2 Полісся
    18:00 Металіст 1925 2:2 Карпати Львів
    18:00 Верес 1:3 Кривбас