Угода з нинішнім головним тренером Манчестер Юнайтед Ральфом Рангніком розрахована до кінця поточного сезону, однак після закінчення контракту спеціаліст залишиться працювати в системі клубу на іншій посаді.

63-річний німець зізнався, що поки що у нього з керівництвом "червоних дияволів" було мало розмов щодо кандидатури нового головного тренера першої команди.

"Постійна робота в Манчестер Юнайтед? Я гадки не маю. Я тут до кінця сезону, і наразі важливо розвивати гравців".

"У нас була одна чи дві зустрічі з керівником скаутингу. Ми мало говорили про нового головного тренера", — цитує слова Ральфа Рангніка журналіст Фабріцио Романо.

На даний момент Манчестер Юнайтед розташовується на четвертому рядку в турній таблиці АПЛ, набравши 47 очок у 27 поєдинках внутрішньої першості.


Шановні співвітчизники! 24 лютого 2022 року зранку Україна зазнала нападу з боку Російської Федерації. Просимо вас зберігати спокій, залишатися у безпеці, читати виключно офіційні українські джерела, не споживати та не розповсюджувати фейки. Слава Україні!

P. S. Час від часу наш сайт піддається DDOS-атакам. Ми робимо все можливе, щоб усунути цю проблему. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб залишатися в курсі основних подій.