Уряд Великої Британії напередодні наклав санкції на власника лондонського Челсі Романа Абрамовича. Через ці санкції російський бізнесмен втратив можливість продати клуб, як раніше планував, оскільки його "західне" майно на даний момент перебуває під арештом.

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп, хоч і співчуває вболівальникам і працівникам Челсі, але вважає, що уряд Великобританії мав вагомі підстави піти на такий крок.

"Томас Тухель і я добре знаємо один одного, але ми не надто близькі, щоб спілкуватись поза футболом чи в інші моменти життя. Він, футболісти і усі працівники Челсі не несуть відповідальності за те, що відбувається навколо них.

Винна насправді лише одна людина – це Владімір Путін (саме Владімір, а не Володимир — прим. ред.). Я не знаю точно про роль Романа Абрамовича у всьому цьому, але з роками можна було зрозуміти, що він досить близький з президентом РФ.

Я гадаю, що все те, що зробило правління Великої Британії, було правильним. Але щоб бути на 100% чесним, це не круто для людей в Челсі та вболівальників. Я їх можу зрозуміти, але, тим не менш, дії уряду були логічними", — цитує слова Клоппа Metro.

Нагадаємо, раніше титульний спонсор Челсі Three UK попросив прибрати свій логотип із форми клубу. Крім того, згідно з правилами АПЛ, "синім" загрожує зняття дев'яти очок через санкції проти Абрамовича, оскільки команда має перейти під адміністративне керування.


Шановні співвітчизники! 24 лютого 2022 року зранку Україна зазнала нападу з боку Російської Федерації. Просимо вас зберігати спокій, залишатися у безпеці, читати виключно офіційні українські джерела, не споживати та не розповсюджувати фейки. Слава Україні!