У матчі 15 турі італійської Серії A міланський Інтер у домашній грі впевнено розібрався з фріульским Удінезе (4:0).

Команда Сімоне Індзагі провела яскравий та цілісний матч із дуже потужним першим таймом у власному виконанні.

Ще до перерви у воротах гостей побувало три м’ячі, тож про жодну інтригу в протистоянні потому вже не йшлось.

Удінезе під завісу гри ще й четвертий гол пропустив, тож вийшов розгром.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Інтер — Удінезе в 15 турі італійської Серії A-2023/24:

Інтер — Удінезе 4:0
Голи: Чалханоглу 37 (пен.), Дімарко 42, Тюрам 44, Лаутаро Мартінес 84.

Інтер: Зоммер, Біссек, Ачербі, А. Бастоні (Аугусто 56), Дарміан, Барелла, Чалханоглу (Асллані 71), Мхітарян (Сенсі 80), Дімарко (Куадрадо 71), Тюрам (Арнаутович 56), Лаутаро Мартінес.

Удінезе: Сільвестрі, Феррейра, Кабаселе, Н. Перес, Ебоселе (Т. Крістенсен 62), Уолас, Пайєро (Саррага 86), Самарджич (Ловрич 62), Земура (Ехізібе 86), Р. Перейра, Лукка (Товен 75).

Попередження: Феррейра.