У рамках четвертого туру італійської Серії А Комо приймав на своєму полі Болонью.

Підопічні Сеска Фабрегаса повели в рахунку вже на п'ятій хвилині завдяки автоголу Казале, а на початку другого тайму Кутроне подвоїв перевагу новачка найвищого дивізіону.

Утім, учаснику цієї Ліги чемпіонів вдалося скоротити своє відставання на 76-ій хвилині завдяки Кастро, а вже у компенсований час Ілінг-Джуніор врятував для Болоньї нічийний результат — 2:2.

Нагадаємо, у першому турі ЛЧ Болонья зіграє з донецьким Шахтарем. Матч заплановано на 18 вересня.

Комо — Болонья 2:2
Голи: Казале (аг), 5, Кутроне, 54 -  Кастро, 77, Ілінг, 90+1

Комо: Аудеро — Йовіне, Кемпф, Доссена (Гольданіга, 67), Морено — Роберто (Браунедер, 88), Перроне — Стрефецца (Маццітеллі, 88), Пас Мартінес, Фадера (Да Кунья, 78) — Кутроне (Белотті, 78)

Болонья: Скорупські — Пош, Беукема, Казале (Лукумі, 80), Міранда — Фройлер, Ебішер (Фаббіан, 46), Побега — Орсоліні (Кастро, 63), Даллінга (Ілінг, 63), Одгор (Ндоє, 80)

Попередження: Йовіне, Морено — Побега