У 38 турі Ла Ліги-2023/24 Жирона приймає Гранаду. На 44-й хвилині зустрічі центрфорвард господарів поля Артем Довбик відзначився голом із пенальті, зробивши рахунок 3:0.

Для 26-річного українця цей результативний удар був 22-м у 36 матчах за Жирону в поточному сезоні чемпіонату Іспанії.

За даними OptaJose, Довбик встановив новий рекорд за кількістю голів за каталонський клуб протягом однієї кампанії турніру. У сезоні-2017/18 Ла Ліги уругвайський центрфорвард Крістіан Стуані записав на свій рахунок 21 результативний удар за Жирону.

UPD: На 75-й і 90-й хвилинах матчу український нападник відзначився вдруге і втретє (з пенальті), тож тепер у нього 24 голи.

Також зазначимо, що в ході зустрічі з Гранадою правий вінгер колективу Мічела Віктор Циганков оформив дубль і віддав гольову передачу.