У рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи бергамська Аталанта приймала на своєму полі леверкузенський Байєр і здобула перемогу з рахунком 3:2.

З перших хвилин цього протистояння на полі з'явився український півзахисник збірної України та Аталанти Руслан Маліновський, який відплатив тренерському штабу своєї команди за довіру результативними діями вже у першому таймі.

Спершу, при рахунку 0:1 на користь Байєра, українець повернув паритет на табло на 23-й хвилині, а вже через дві хвилини бергамаски вийшли вперед завдяки голу Муріеля. Цього разу Маліновський записав на свій рахунок асист.

Відео голу Маліновського:

Відео першого асисту Маліновського:

Втім, на цьому здобутки українського хавбека не завершилися. Після перерви, на 49-й хвилині, Малиновський узяв участь у третьому голі Аталанти та знову асистував Муріелю, але на 69-й хвилині Руслана замінили на Джеремі Бога.

Відео другого асисту Маліновського:

Таким чином, Руслан Малиновський взял участь у всіх трьох голах Аталанти в першому матчі з леверкузенським Баєром.

У цьому сезоні на рахунку українського півзахисника 30 матчів, 10 голів та 4 результативні передачі у всіх турнирах.