"Всі футболісти серйозно підійшли до матчу, не програли багато боротьби, тому треба подякувати деяким гравцям, які дуже сильно зіграли, а решта зіграли сильно. Олімпік ми дуже серйозно вивчали, дивились відео навіть сьогодні. Не має сенсу вивчати Динамо чи Шахтар, адже всі знають потенціал цих команд, Олімпік же ми вивчали досконально, щоб хлопці знали, як проти них грати", — сказав керманич Волині.

"Але однаково – суперник виглядав поважно в організації гри. Крім того, вони грають дуже швидко, в них немає повільних гравців. Ми сьогодні намагалися не програти передусім у швидкості, цьому сприяли наш атлетизм і сила. Дуже пильно грали в обороні, було завдання підбирати перший м’яч. Бажання гравців виконати установку була позитивним. Грали з бажанням, тому сварити гравців не буду".

"Навіть Кобахідзе сьогодні зіграв добре, його мучили травми, він часто випадав, тому не міг реалізувати свій потенціал. Він футболіст дуже хороший".

"Приємно, що Кобахідзе дістав запрошення в свою збірну, Ерік, Шіш і Бабатунде. Бікфалві виглядає дуже здорово, Шіш, якби не травмувався, грав би в збірній, а Бабатунде, хоч і викликаний, але йому зробили операцію. Якщо в команді є гравці збірної, то це дає їй якісь пріоритети".

"Ми награвали Еріка на позиції нападника цілий тиждень, і він виправдав наші сподівання. Ерік багато підбирав, створював, і навіть боровся в повітрі. Взагалі, думаю, що в тактичному плані ми зіграли правильно. Гостріше треба було грати індивідуально – Матей, Кобахідзе і Мемешев".

"Стосовно Неділька, то відразу дам вам відповідь на питання про Неділька: він потягнув м’яз спини і в перерві попросив заміну. Пройде обстеження, визначимось, що буде далі з ним. Кичак непогано зіграв у другому таймі".

"Нємчанінов? В нас з ним був серйозний курс виправних процедур на кшталт "хто кого: він мене чи я його?". В нього божевільний потенціал, а він завжди зі мною сперечається. Я те не буду, а те не хочу… Процедур і експериментів було багато, він зрозумів, що я йому не ворог. Сказав йому: "Прогресуй, бо Шевчуку, який у збірній на лівому фланзі, вже 35 років, конкуруй з ним». Він непогано зіграв в Ужгороді, сьогодні непогано, бо Шабанов все ж таки не лівий захисник", — підсумував Віталій Кварцяний.