Нагадаємо, збірна України потрапила у групу з командами Ісландії, Македонії, Північної Ірландії, Франції та Шотландії.

"Сьогоднішнього дня я так само, як і всі гравці та тренери молодіжної збірної, чекав з особливим нетерпінням. Як відомо, наша команда при жеребкуванні була в другому кошику. Звичайно, турнір молодіжних збірних це не змагання національних команд, тому тут такої чіткої градації на лідерів, середнячків і аутсайдерів, в принципі, немає. Про це свідчать і результати попередніх континентальних першостей. Наприклад, у 2011 році серед вісімки фіналістів була молодіжка з Ісландії, хоча ми всі прекрасно знаємо, що національна команда цієї країни і близько не стоїть до еліти європейського футболу. Щоправда на старті відбору до Євро-2016 ісландці про себе доволі гучно заявили, обігравши навіть зіркову збірну Голландії, але побачимо як буде далі", — сказав півзахисник Карпат.

"Тим неменше зрозуміло що до наших одноліток з Ісландії ми повинні поставитися дуже серйозно, бо недооцінка може коштувати нам дуже дорого. Те саме буде стосуватися й наших матчів із збірними Македонії, Шотландії та Північної Ірландії. Адже і балкарці, і британці у футбол грати вміють, а обіграти їх зовсім не просто. Головними їхніми козирями, вже традиційно, є ігрова дисципліна та максимальна самовіддача і бойове налаштування на гру".

"Немає ніяких сумнівів, що в усіх матчах від першої до останньої хвилини нам доведеться грати з максимальною концентрацією. Ну а про силу збірної Франції, я думаю, взагалі нічого не треба говорити. Як національна команда, так і збірні усіх вікових категорій цієї країни завжди і на всіх турнірах є серед фаворитів. Напевне, вже зараз багато хто саме французів вважає нашим головним суперником в боротьбі за перше місце".

"Як відомо, на відміну від попередньої першості Європи, цього разу між першим і другим місцем в групі різниця буде дуже велика. На Євро-2015 і перше і друге місце путівку на фінал виборювали через матчі плей-оф. Тепер же переможець групи на пряму їде на фінал. А друге місце – це ще два кола плей-оф. Напевне зайвим буде казати, що боротьба за перше місце буде дуже важкою і претендентів на нього, швидше за все, буде більш, ніж достатньо. Звичайно ми також розраховуємо на перемогу в групі. Сподіваюся, що нам вдасться втілити наші плани в життя", – підсумував Денис Мірошніченко.