Центральний захисник донецького Шахтаря Вітао може продовжити кар'єру в чемпіонаті Туреччини.

Як повідомляє Transfers24hr, у послугах 22-річного бразильця зацікавлений Фенербахче, який найближчим часом зробить "гірникам" офіційну пропозицію щодо футболіста.

Предметний інтерес з боку турецького гранду змусив Вітао відкласти убік варіант із бразильським Інтернасьоналем, куди він спочатку вважав за краще перейти.

Також у молодому захиснику Шахтаря зацікавлені шотландський Рейнджерс, бельгійські Брюгге та Андерлехт, а також грецький ПАОК.

Цього сезону Вітао провів у футболці "гірників" 15 матчів у всіх турнірах, у яких заробив два попередження.Шановні співгромадяни! 24 лютого 2022 року зранку Україна зазнала повномасштабного нападу з боку РФ, війна з якою розпочалася вісім років тому з окупації росіянами українського Криму, а також окремих частин Донецької та Луганської областей.

Просимо вас зберігати спокій, залишатися у безпеці, читати виключно офіційні українські джерела, не споживати та не розповсюджувати фейки і не публікувати інформацію, якою може скористатися ворог у своїх цілях. Це наша земля! Слава Україні!