У 13 турі УПЛ Металіст 1925 зустрічався з Інгульцем на НСК Олімпійський в Києві. До цього поєдинку команди підходили з різним настроєм: Металіст 1925 не перемагав з вересня, що вже налічувало шість матчів, а Інгулець, навпаки, у попередньому турі здобув першу перемогу в сезоні, обігравши Зорю.

Першими відзначились номінальні гості. Козак відкрив рахунок після асисту Смолякова. Харків'яни відповіли під завісу першого тайму. Русин вирівняв статус-кво, зробивши рахунок нічийним — 1:1.

Попри доволі рівної гри, М-25 таки зумів вирвати три очки у суперника. Героєм зустрічі став Безуглий, який на 79-ій хвилині встановив остаточний рахунок матчу — 2:1.

Металіст 1925 набирає 14 очок і залишається на 10-ій сходинці. У Інгульця 7 балів і передостаннє місце в турнірній таблиці.

В наступному турі Металіст 1925 гратиме з Кривбасом, а Інгулець — з Динамо Київ.

Металіст 1925 – Інгулець 2:1

Голи: Русин, 40 — Козак, 23, Безуглий, 79.

Металіст 1925: Мозіль – Жичиков, Безуглий, Курило, Капінус – Мартинюк, Д.Кравченко (Вачіберадзе, 74) – Русин, Габелок (Є.Ткачук, 89), Ременюк (Дмитренко, 74) – Зубков (Чирук, 64).

Інгулець: Паламарчук – Нагієв, Ковальов, Павлов, Саків – Клименко (Кучеренко, 46), Запорожець (А.Блізніченко, 72), Кухарук (Поспєлов 89) – Козак (В.Блізніченко, 67), Марусич, Смоляков (Одарюк, 67)

Попередження: Мозіль, 87, Мартинюк, 90+2, Чирук, 90+3 — Андрій Блізніченко, 75.