«ЗАЯВА

прес-служби ФК «Арсенал» (Київ) щодо рішення Прем’єр-ліги відмовити у заявці футболіста В.Федорчука

14 вересня керівництво Прем’єр-ліги прийняло безпрецедентне рішення відмовити ФК «Арсенал»у заявці футболіста Валерія Федорчука (до речі, одного з основних гравців молодіжної збірної України). Це зроблено незважаючи на те, що Федерація футболу України через свій Комітет з питань статусу та трансферів футболістів зробила недвозначний висновок: «В.Федорчук має бути заявлений за команду «Арсенал (Київ)», при цьому посилаючись на основоположний та загальноприйнятний принцип ФІФА та УЄФА — при виникненні будь-яких суперечливих питань футболіст не повинен страждати від цього та повинен грати!

Але що для чиновників Прем’єр-ліги правила та традиції світового футболу! Порушивши всі футбольні закони, нехтуючи правилами «fair play» та вимогами щодо рівності всіх учасників змагань, чиновники Прем’єр-ліги також нанесли чималої шкоди та збутку конкретно ФК «Арсенал».

З цього факту випливає сумний висновок: Прем’єр-ліга більше не хоче дотримуватися законів та правил рівності для всіх учасників футбольних змагань!

Прес-служба ФК «Арсенал» (Київ) доводить до громадськості переконання у тому, що цей крок зроблений нелегітимною за рішенням суду Прем’єр-лігою у напрямку знищення українського футболу, як такий, що руйнує спортивні та моральні принципи через недолугість та непрофесійність нелегітимних керівників нелегітимної ж організації.

Керівництво ФК «Арсенал» звертається до Федерації футболу України з вимогою негайного (!) відкликання права на проведення футбольного Чемпіонату України у вищому дивізіоні у нелегітимної Прем’єр-ліги».