football.ua
  • ПРОГНОЗИ
  • УКРАЇНА
  • АНГЛІЯ
  • ІСПАНІЯ
  • ІТАЛІЯ
  • НІМЕЧЧИНА
  • ФРАНЦІЯ
  • НІДЕРЛАНДИ
  • ПОРТУГАЛІЯ
  • ПОЛЬЩА
  • ТУРЕЧЧИНА
  • ІНШІ
  • ЛІГА ЧЕМПІОНІВ
  • ЛІГА ЄВРОПИ
  • ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ
  • ЛІГА НАЦІЙ
  • ФУТЗАЛ
  • ЧТИВО
  • ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
  • ЄВРО-2024
  • ТЕСТИ
  • ПРАВИЛА ЖИТТЯ
  • НОВИНИ КАЗИНО
  • ФАН-СЕКТОР
    •  

      Онлайн-трансляція матчу Полісся — Зоря почнеться о 18:00 за київським часом.
    •  

      Вітаємо, шановні любителі футболу. Football.ua запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію поєдинку 14-го туру української Прем’єр-ліги, у якому зіграють житомирське Полісся та луганська Зоря.
    •  

      Зустріч проходитиме на полі стадіону Центральний у Житомирі (Україна).
    •  

      Дмитро Панчишин (Харків, Україна) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.
    •  

      Стали відомі стартові склади команд:

      Полісся: Волинець — Михайліченко, Чоботенко, Сарапій, Крушинський — Андрієвський, Бабенко — Гуцуляк, Брагару, Велетень — Гайдучик.
      Запасні: Бущан, Кудрик, Хадрой, Назаренко, Філіппов, Йосефі, Бескоровайний, Шепелєв, Борел, Лєднєв, Віале, Гришкевич.

      Зоря: Сапутін — Малиш, Джордан, Янич, Жуніньйо — Андушич, Кушніренко, Попара — Слесар, Будківський, Вантух.
      Запасні: Турбаєвський, Косівський, Ескінья, Башич, Головкін, Дришлюк, Руан, Саленко, Мічин, Вакула, Маткевич, Горбач.
    • 1

      Арбітр дав стартовий свисток. Матч розпочався!
    • 3

      Жуніньйо блокував простріл Михайліченка з правого флангу на кутовий.
    • 5

      БРАГАРУ! Відскок подачі з правого флангу на дальньому боці штрафного завершив ударом зльоту в ближній, але Сапутін парирував.
    • 6

      ЧОБОТЕНКО! Дальній аут із лівого флангу на ближній завершив ударом головою над воротами.
    • 8

      БАБЕНКО! Андрієвський скинув подачу з лівого флангу до зони перед штрафним під удар, але постріл пішов над воротами.
    • 10

      Удар Попари з лівого флангу штрафного покотився повз дальню стійку.
    • 13

      Зоря перехопила контроль над м'ячем.
    • 17

      Сапутін перехопив на виході закидання на Брагару з глибини.
    • 21

      Бабенко підкатом зачепив ноги Будківського в центральному колі.
    • 23

      Удар Велетня перед штрафним полетів повз праву стійку.
    • 26

      Контроль м'яча від Полісся на чужій половині.
    • 28

      Велетень закрутив подачу з лівого флангу повз дальню стійку.
    • 33

      ГОООООООООООООООООООООООЛ! Велетень із лівого флангу виконав подачу на дальню, де головою завершив Гуцуляк.
    • 37

      Фол Попари на чужій половині проти Бабенка в епізоді без м'яча.
    • 40

      Не вдається Зорі перевести м'яч на чужу половину.
    • 44

      Дограють тайм у спокійному темпі команди.
    • 45

      Компенсовано одну хвилину.
    • 45+1

      ВЕЛЕТЕНЬ! Гуцуляк залишив м'яч на лівому фланзі штрафного під дальній удар, а партнер закрутив над воротами.
    • 45+2

      Перерва. 1:0 у нашому матчі за підсумками першої половини.
    •  

    • 46

      Другий тайм розпочався!
    • 47

      Зоря тримає м'яч на старті тайму.
    • 50

      Відбивається від атак суперників Полісся на старті тайму.
    • 54

      Велетень затягнув м'яч до лівого флангу штрафного під час контратаки, але пробив невдало.
    • 55

      БУДКІВСЬКИЙ! Подача Вантуха з лівого флангу в центрі штрафного завершилась ударом головою повз дальню стійку.
    • 58

      Знову контроль м'яча від Зорі.
    • 63

      Михайліченко запустив дальній удар перед штрафним над воротами.
    • 64

      Мічин вийшов замість Попари.
    • 64

      Борел вийшов замість Андрієвського.
    • 64

      Назаренко вийшов замість Велетня.
    • 65

      Влучання м'яча в руку Яничу перед воротарським під час відскоку від Гайдучика.
    • 66

      Пенальті не буде.
    • 70

      КУШНІРЕНКО! Гайдучик через себе пробив на межі воротарського з подачі з лівого флангу, але Кушніренко на лінії не пустив м'яч у сітку. Башич вийшов замість Янича.
    • 73

      Падіння Гуцуляка на правому фланзі штрафного арбітри заграли. Саленко гратиме замість Малиша.
    • 76

      Гайдучика замінили на Філіппова.
    • 76

      Йосефі гратиме замість Брагару.
    • 78

      СЛЕСАР! Мічин із лівого флангу штрафного накинув до воротарського на Слесаря, який головою пробив над воротами.
    • 80

      АНДУШИЧ! Простріл Мічина з лівого флангу штрафного на другий темп завершив ударом у ногу суперника, рикошет від якої в сітку не пустив Волинець.
    • 84

      Фол Крушинського в підкаті проти Жуніньйо на лівому фланзі оборони.
    • 85

      Бескоровайного випустили замість Гуцуляка.
    • 89

      СЛЕСАР! Подачу з правого флангу від Жуніньйо головою перевів повз дальню стійку.
    • 90

      Три хвилини компенсовано.
    • 90+3

      ГОООООООООООООООООООЛ! Назаренко в контратаці в центрі поля продавив суперника, після чого на лівому фланзі штрафного переграв воротаря.
    • 90+4

      Ось і все! Матч завершено! 2:0! Полісся нарешті перемогло вдома.
    • 90+4

      Назаренко святкував без футболки.
    •  

    У рамках чотирнадцятого туру української Прем'єр-ліги-2025/26 у Житомирі місцеве Полісся зіграє домашній матч проти луганської Зорі.


    ПОЛІССЯ — ЗОРЯ

    НЕДІЛЯ, 30 ЛИСТОПАДА, 18:00. ЦЕНТРАЛЬНИЙ, ЖИТОМИР. ГОЛОВНИЙ АРБІТР — ДМИТРО ПАНЧИШИН (ХАРКІВ). ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ НА UPL.TV


    Житомирське Полісся починає нову еру разом із титульним партнером — GGBET. Їх об'єднує спільне бачення гарної гри: майстерність, емоції фанів і любов до матчів футболу. Саме з цього народжується GG-досвід, який букмекерський бренд прагне дарувати вболівальникам.

    Команда Руслана Ротаня продовжує боротьбу у верхній частині турнірної таблиці, і оскільки ковалівський Колос уже втратив очки в грі проти київської Оболоні, а криворізький Кривбас у цьому турі гратиме проти донецького Шахтаря, що також, цілком імовірно, завершиться для нього не повним комплектом залікових балів, то "вовки" можуть збільшити перевагу бодай над цими двома командами.

    І одразу ж позаду них розташувалась луганська Зоря на відстані чотирьох очок від Полісся, тобто в разі успіху в очній дуелі команда Віктора Скрипника може забратись туди, де вже давно її не бачили в нашому чемпіонаті. Власне, це й є метою "мужиків" у цьому сезоні — повернення до боротьби за високі місця в турнірній таблиці.

    Тим часом ми фактично можемо пересвідчитись у тому, що Скрипнику саме в цьому клубі в нашій країні найкраще вдається побудувати футбол його особистого бачення. Зоря востаннє поступалась ще наприкінці вересня Шахтарю в дуже напруженому протистоянні й із пропущеним голом лише на останніх хвилинах (0:1), тоді як від того моменту триває серія команди без поразок. І не сказати, що цей шлях був проти "легких" суперників, оскільки й проти Динамо (1:1), і проти Металіста 1925 (3:1) луганці вже встигли зіграти.

    Полісся ж наразі займається напрочуд ризикованим марнотратством, і особливо, якщо йдеться про матчі на власному полі, де команда Ротаня востаннє тішила своїх уболівальників хоча б голом приблизно тоді, коли Зоря востаннє програвала. Тобто чимало часу минуло з того моменту, і якщо проти Шахтаря зіграти на "нулі" виглядало непоганим підсумком, то аналогічна нічия проти Металіста 1925 вже ставила певні запитання, а от відсутність голів проти Епіцентру було вже певним сигналом до того, що не все у "вовків" у порядку в атакувальному компоненті, раз із такими ресурсами не вдається подолати колектив, який у цих самих ресурсах помітно обмежений.

    Зоря, наприклад, теж не надто може подібним похизуватись, але в Скрипника зараз зібрався цілком бойовий колектив, який певні завдання на сезон дійсно спроможний вирішити.

    Матч Полісся та Зорі вже незабаром. А отже, час обрати свою лінію! У цьому протистоянні експерти GGBET надають перевагу Поліссю з коефіцієнтом 1.86. А перемогу Зорі оцінюють в 4.75. Вмикай поєдинок і тримай свою лінію разом із GGBET — титульним партнером "вовків"!


    ЦІКАВІ ФАКТИ


    - безпрограшна серія Полісся в УПЛ триває дев’ять ігор: шість перемог та три нічиї;

    - Зоря не програє в чемпіонаті сім матчів поспіль: три перемоги, чотири нічиїх;

    - Зоря може в 160 раз зіграти внічию або програти 100 матч УПЛ;

    - Полісся може забити 100 гол в чемпіонаті (ще два голи);

    - Полісся зіграло внічию в трьох останніх домашніх матчах поспіль — рекорд;

    - Владислав Велетень (Полісся) може забити 10 гол в УПЛ.


    ОРІЄНТОВНІ СКЛАДИ


    Полісся: Волинець — Михайліченко, Чоботенко, Сарапій, Крушинський — Андрієвський, Бабенко — Гуцуляк, Брагару, Велетень — Філіппов.

    Зоря: Сапутін — Жуніньйо, Джордан, Янич, Вантух — Андушич, Кушніренко, Башич — Слесар, Будківський, Попара.


    ОЧНІ ЗУСТРІЧІ



    ПОТОЧНА ФОРМА


    footballпрогноз 1:1


    РЕКЛАМА

    21+

    УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

    GGBET здійснює діяльність відповідно до ліцензій від 23.08.2023 року, виданих відповідно до рішень КРАІЛ №128 та №129 від 08.08.2023.

    * — Коефіцієнти взяті з сайту GGBET.UA станом на 9:00 24 жовтня та можуть змінюватись.

    Полісся

    ГРАВЕЦЬ о з хв г(пен) п г+п жк чк оцінка
    Україна в Євгеній Волинець 90 0 0 0
    Україна з Данило Бескоровайний 5 0 0 0
    Україна з Богдан Михайліченко 90 0 0 0
    Україна з Едуард Сарапій 90 0 0 0
    Україна з Сергій Чоботенко 90 0 0 0
    Україна п Олександр Андрієвський 64 0 0 0
    Україна п Руслан Бабенко 90 0 0 0
    Україна п Максим Брагару 76 0 0 0
    Україна п Владислав Велетень 64 0 1 1
    Україна п Олексій Гуцуляк 85 1 0 1
    Ізраїль п Томер Йосефі 14 0 0 0
    Україна п Борис Крушинський 90 0 0 0
    Україна п Олександр Назаренко 26 1 0 1
    Конго п Борел Беліада Томандзото 26 0 0 0
    Україна н Микола Гайдучик 76 0 0 0
    Україна н Олександр Філіппов 14 0 0 0

    Зоря

    ГРАВЕЦЬ о з хв г(пен) п г+п жк чк оцінка
    Україна в Олександр Сапутін 90 0 0 0
    Україна з Роман Вантух 90 0 0 0
    Бразилія з Джордан 90 0 0 0
    Бразилія з Жуніньйо Рейс 90 0 0 0
    Україна з Навін Малиш 90 0 0 0
    Боснія і Герцеговина з Андрія Янич 90 0 0 0
    Боснія і Герцеговина п Неманья Андушич 90 0 0 0
    Хорватія п Яков Башич 0 0 0
    Україна п Богдан Кушніренко 90 0 0 0
    Сербія п Петар Мічин 26 0 0 0
    Боснія і Герцеговина п Деян Попара 64 0 0 0
    Україна п Роман Саленко 0 0 0
    Україна п Артем Слесар 90 0 0 0
    Україна н Пилип Будківський 90 0 0 0

    — вихід в основі

    хв — зіграні хв.

    г — забиті голи (пен.)

    п — гольові передачі

    — вихід на заміну

    г+п — гол+пас

    — жовті картки

    — червоні картки

    Житомирський Центральний стадіон у чотирнадцятому турі української Прем’єр-ліги приймав матч повноцінних господарів арени, Полісся, до якого в гості завітала луганська Зоря з неприхованими амбіціями влаштувати додатковий розгардіяш у верхній частині турнірної таблиці. Для цього "мужикам" треба було обіграти одного з прямих конкурентів у лобовому протистоянні, а "вовкам", відповідно, треба було зробити все, щоб і донецький Шахтар із черкаським ЛНЗ не відірвались ще сильніше, і переслідувачі команди Руслана Ротаня залишились без шансів за підсумками вихідних скоротити відставання.

    Загалом, кожній із сторін було щось потрібно від звітного протистояння, і коли в такому контексті ми говоримо про матч нашої національної першості, то це вже йдеться більше про спротив хоча б однієї із сторін тиску з протилежного боку. За роль першої в цьому випадку відповідала команда Віктора Скрипника, тоді як Полісся ще на початку зустрічі активно наполягало на власному швидкому забитому м’ячі.

    Але щось пішло не так, а точніше постріли Чоботенка та Бабенка з непоганих позицій перед чужими воротами пішли повз площину, а от Брагару все ж таки хоча б Сапутіна змусив додатково розім’ятись. Загалом, Зоря залишилась без м’яча вже з перших хвилин, що насправді для неї було такою собі новиною, оскільки в подальшому тиск від колективу Ротаня не спадав, а радше просто підтримувався аж до тих пір, поки Полісся зрештою не розпечатало ворота суперників.

    Сталось це на 33 хвилині за підсумком подачі Велетня з лівого флангу на дальню стійку, проти якої навіть Скрипник розумів, як треба грати, але не Жуніньйо, тож Гуцуляк отримав нагоду з близької відстані пробити головою фактично в порожні ворота. Луганці зрештою програли цей перший тайм із поодинокими пострілами у відповідь, жоден з яких не пішов у площину, тож про роботу Волинця говорити не доводилось.

    На відміну від другого тайму, де воротарю Полісся все ж таки довелось бодай понервувати щодо збереження недоторканності власних володінь. Бо гості перейшли на флангові передачі та здебільшого вигравали верхові м’ячі Будківський та Слесар. Останній особливо активізувався наприкінці матчу, коли змарнував дві непогані нагоди, тоді як капітан цим відзначився одразу поперерві. І це також були постріли не в площину в усіх випадках.

    За великим рахунком, лише Андушич наприкінці матчу в складі Зорі претендував на те, щоб урятувати власну команду від поразки, але до цього від ще більших воріт Зорю реально врятував Кушніренко, коли не пустив у сітку порожніх воріт удар через себе від Гайдучика в одному з епізодів із відскоком у центрі штрафного. А потім уже рикошет від удару Неманьї в захисника довелось тягнути з порожніх у відповідь Волинцю, тож розв’язка могла бути й цікавою. Але стала прозаїчною, оскільки Назаренко вилетів до контратаки в компенсований час, продавивши Жуніньйо в центрі поля, і подвоїв перевагу власної команди.

    У наступному турі житомирське Полісся поїде в гості до львівського Руху, тоді як луганська Зоря зіграє домашній матч проти львівських Карпат.

    Полісся — Зоря 2:0
    Голи: Гуцуляк, 33, Назаренко, 90+3

    Полісся: Волинець — Михайліченко, Чоботенко, Сарапій, Крушинський — Андрієвський (Борел, 64), Бабенко — Гуцуляк (Бескоровайний, 85), Брагару (Йосефі, 76), Велетень (Назаренко, 64) — Гайдучик (Філіппов, 76).

    Зоря: Сапутін — Малиш (Саленко, 72), Джордан, Янич (Башич, 72), Жуніньйо — Андушич, Кушніренко, Попара (Мічин, 64) — Слесар, Будківський, Вантух.

    Попередження: Крушинський, Назаренко — Попара

    ІНФОРМАЦІЯ ПРО МАТЧ

    МАТЧ Судді
    Турнір: Україна. Прем'єр-ліга , 14 тур Головний суддя: Дмитро Панчишин (Харків, Україна)
    Статус матчу: Завершений | рахунок: 2 : 0 Володимир Думенко, Ярослав Поважний, Володимир Новохатній, Дмитро Кубряк
    Початок гри: 30.11.2025, 18:00 Олександр Кальонов

    склади команд

    23 Волинець
    15 Михайліченко
    44 Чоботенко
    5 Сарапій
    11 Гуцуляк
    18 Андрієвський
    22 Велетень
    45 Брагару
    55 Крушинський
    8 Бабенко
    89 Гайдучик
    1 Сапутін
    10 Жуніньйо Рейс
    23 Малиш
    47 Вантух
    5 Янич
    55 Джордан
    6 Попара
    7 Андушич
    77 Кушніренко
    9 Слесар
    28 Будківський
    ОСНОВНИЙ СКЛАД
    23 в Євгеній Волинець 1 в Олександр Сапутін
    15 з Богдан Михайліченко 10 з Жуніньйо Рейс
    44 з Сергій Чоботенко 23 з Навін Малиш 73
    5 з Едуард Сарапій 47 з Роман Вантух
    11 п Олексій Гуцуляк 85 5 з Андрія Янич 70
    18 п Олександр Андрієвський 64 55 з Джордан
    22 п Владислав Велетень 64 6 п Деян Попара 64
    45 п Максим Брагару 76 7 п Неманья Андушич
    55 п Борис Крушинський 77 п Богдан Кушніренко
    8 п Руслан Бабенко 9 п Артем Слесар
    89 н Микола Гайдучик 76 28 н Пилип Будківський
    запасні
    1 в Олег Кудрик 12 в Микита Турбаєвський
    21 в Георгій Бущан 31 в Валерій Косівський
    13 з Данило Бескоровайний 85 4 з Габріель Ескінья
    2 з Анді Хадрой 19 п Роман Саленко 73
    34 з Жоао Віктор Далстелла Віале 20 п Андрій Маткевич
    94 з Денис Гришкевич 21 п Яков Башич 70
    10 п Томер Йосефі 76 22 п Петар Мічин 64
    19 п Володимир Шепелєв 24 п Іван Головкін
    29 п Борел Беліада Томандзото 64 36 п Руан Феррейра
    30 п Богдан Лєднєв 8 п Кирило Дришлюк
    7 п Олександр Назаренко 64 11 н Ігор Горбач
    9 н Олександр Філіппов 76 99 н Владислав Вакула

    останні матчі

    13 тур. 23.11.2025

    18:00 Рух 4:2 Кудрівка

    13 тур. 24.11.2025

    18:00 Зоря 2:2 Олександрія

    14 тур. 28.11.2025

    18:00 Оболонь 0:0 Колос

    14 тур. 29.11.2025

    15:30 ЛНЗ 1:0 Кудрівка
    18:00 Верес 0:0 Карпати Львів

    14 тур. 30.11.2025

    13:00 Олександрія 0:1 Рух
    15:30 Епіцентр 0:0 Металіст 1925
    18:00 Полісся 2:0 Зоря

    14 тур. 01.12.2025

    15:30 Динамо Київ 1:2 СК Полтава
    18:00 Шахтар 2:2 Кривбас