У рамках дев'ятого туру відбіркового циклу на молодіжне Євро-2025 серед команд вікової категорії U-21 між собою зустрілися два лідери групи F — Англія та Україна.

У першій зустрічі цих команд підопічні Унаї Мельгоси здобули перемогу з рахунком 3:2, але цього разу, на Віталіті Стедіум у Борнмуті, англійцям вдалося не тільки уникнути поразки у заключному відрізку поєдинку, а й вирвати перемогу.

На 71-ій хвилині "синьо-жовті" успішно реалізували свій кутовий, коли Тарас Михавко ударом головою відгукнувся на навісну передачу Олега Очеретька, проте на 88-ій хвилині молодіжна команда "трьох левів" повернула паритет на табло завдяки зусиллям Джеймса Макейті, а вже у компенсований час вихованець Ман Сіті оформив дубль.

Тим не менш, ще до початку цієї зустрічі Україна U-21 гарантувала собі участь у фінальній частині молодіжного чемпіонату Європи-2025, проте доля першого місця залишається під питанням до останнього туру.

Англія U-21 — Україна U-21 2:1
Голи: Макейті, 88, 90+2 — Михавко, 71

Англія (U-21): Траффорд, Грей (Роджерс, 63), Гарвуд-Белліс, Квонса, Голл, Філоджін (Айлінг-Джуніор, 84), Макейті, Мортон (Андерсон, 78), Гіншелвуд (Скарлетт, 84), Омарі Гатчінсон (Гіттенс, 64), Делап.

Україна (U-21): Нещерет, Вівчаренко, Михавко, Мельниченко, Крупський (Брагару, 46), Ярмолюк, Федор (Яцик, 72), Очеретько, Хлань (Смоляков, 56), Краснопір (Горбач, 56), Волошин (Квасниця, 84).