Посеред робочого тижня в англійській Прем’єр-лізі знайшли трохи часу задля проведення поєдинку з гучною афішою на Олд Траффорд, у рамках якого Манчестер Юнайтед зустрічався з лондонським Тоттенгемом (2:0).

Команда Еріка тен Гага відчайдушно намагалась розчавити захист суперників ще в першому таймі, тому вбік воріт Льоріса відбулось аж 19 ударів, проте жоден із них не опинився в підсумку в сітці.

Натомість, уже одразу після перерви, бразильський півзахисник Фред відкрив рахунок у матчі, а посеред другого тайму його досягнення власним влучним пострілом розвив Бруну Фернандеш.

У підсумку, господарі святкували черговий успіх на власному полі.