У рамках 23 туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед завітав на Еллан Роуд, де на нього чекав другий поспіль поєдинок проти Лідса.

Перший тайм не порадував вболівальників великою кількістю моментів. Атаки Лідса виглядали цікавішими, проте були моменти "брудної гри" від господарів. Юнайтед за відсутності Каземіро був пасивним при виході з оборони в атаку, адже Фред не зміг стати якісною заміною свого співвітчизника.

Другий тайм знову розпочався під диктовку Лідса. Моменти були в Ньонто, Саммервіла, Бемфорда, але Давід Де Хеа врятував. Ерік тен Гаг провів декілька влучних замін, випустивши Мартінеса та Гарначо.

На 80 Рашфорд відкрив рахунок. Люк Шоу виконав навіс з лівого флангу, а Маркус головою переграв Мельє — 0:1. За п'ять хвилин французький воротар вдруге засмутився. І зробив це джокер "червоних дияволів" Гарначо. Аргентинець точно пробив у лівий кут воріт і встановив остаточний рахунок на табло.

Лідс — Манчестер Юнайтед — 0:2

Голи: Рашфорд, 80, Гарначо, 85

Лідс: Мельє — Ейлінг, Кох, Вобер, Фірпо — Маккенні (С. Грінвуд, 86), Адамс — Саммервілль, Гаріссон (Ааронсон, 73), Ньйонто — Бемфорд (Ріттер, 58)

Манчестер Юнайтед: де Хеа — Далот (Ван Біссака, 73), Магуайр, Шоу, Маласія (Мартінес, 61) — Забітцер, Фред — Санчо (Гарначо, 61), Фернандеш, Рашфорд (Еланга, 90+1) — Вегхорст

Попередження: Фірпо, Маккенні — Фред