Жоржиньо "не почувався добре" під час першого тайму матчу Арсеналу над Евертоном у середу в Прем’єр-лізі, тому Мікель Артета замінив його в перерві.

Колишній півзахисник "Партенопеї був несподівано замінений під час перерви на Емірейтс, коли Арсенал вигравав 2:0 завдяки голам Букайо Сака та Габріеля Мартінеллі.

Після перерви замість Жоржиньйо вийшов Томас Партей, якому було важко на перших етапах гри.

Мікель Артета пояснив ситуацію для порталу Football-London: "Ми почали гру з деяким розчаруванням і не зовсім розуміючи, що нам робити, і дозволили їм виконувати певні переходи. Але через 25 хвилин ми почали грати набагато краще, і момент забиття двох голів був ключовим.

Команда заграла інакше особливо завдяки Томасу (Парті), оскільки Жоржиньйо сьогодні не почувався добре".

На даний момент незрозуміло, чи Жоржиньйо страждав від хвороби чи скаржився на легку травму.

31-річний гравець обміняв Челсі на Арсенал у крайній день січневого трансферного вікна за суму в районі 13 мільйонів євро.

Його нинішня угода пов’язує його з Емірейтс до кінця 2024 року з можливістю продовження на ще один рік.