Манчестер Юнайтед напередодні використав час посеред тижня заради того, щоб надолужити раніше пропущений домашній матч двадцять п’ятого туру англійської Прем’єр-ліги проти Брентфорда.

Команда Еріка тен Гага мала помститись суперникам за розгромну поразку в першому колі чемпіонату (0:4), чим почала займатись уже від самого початку гри.

У підсумку, гості провели час до перерви майже без м’яча в ногах та без ударів у площину воріт суперників.

А Юнайтед тим часом забили посеред першого тайму зусиллями Маркуса Рашфорда, після чого дозволили собі після перерви пограти "другим номером", але в підсумку все одно втримали необхідний результат.