У рамках 1/32 фіналу Кубка Англії лондонський Брентфорд приймав на своєму полі Вулвергемптон.

Вже на 9-ій хвилині зустрічі "вовки" залишилися у меншості через пряму червону картку для Жуана Гомеса.

Наприкінці першого тайму команді Томаса Франка вдалося реалізувати чисельну перевагу та відкрити рахунок у матчі завдяки зусиллям Ніла Мопе.

Втім, Вулвергемптон у другому таймі зумів повернути паритет на табло після того, як Педру Нету асистував Томмі Дойлу.

На 73-ій хвилині зустрічі на полі у складі Брентфорда з'явився український півзахисник Єгор Ярмолюк, проте на підсумковий результат це не вплинуло.

Нічия 1:1 та перегравання матчу, що Вулвергемптон, зважаючи на події під час матчу, може вважати за успіх, чого не можна сказати про "бджіл".

Брентфорд — Вулвергемптон 1:1
Голи: Мопе, 41 — Дойл, 64

Брентфорд: Стракоша — Йоргенсен (Ярмолюк, 73), Коллінз, Піннок — Рорслев (Перт-Гарріс, 46), Єнсен (Баптіст, 73), Нергор (Янельт, 11), Дасілва (Олакігбе, 63), Дамсгор — Мопе, Льюїс-Поттер

Вулвергемптон: Са — Кілман, Буено, Тоті — Семеду, Гомес, Дойл, Доерті — Сарабія, Белльгард (Чірева, 90+1) — Кунья

Попередження: Дамсгор, Рорслев, Льюїс-Поттер — Буено, Семеду

Вилучення: Жуан Гомес, 9 (Вулвергемптон)

Результати усіх матчів 1/32 фіналу Кубка Англії за цим посиланням.