Прімера починає набирати обертів. Реал продовжує тримати дистанцію від Барселони, а самі каталонці здобувають перемогу.

Реал не зміг переграти Севілью

Реал та Севілья видали чудове шоу на Рамон Санчес Пісхуан. Окрім суто ігрових ситуацій були і нерви.

Особливої пікантності поєдинку додав арбітр, наприклад, вирішивши, що падіння Окампоса після фолу Рюдігера було нелегітимним, а потім зупинив контратаку Реала. Далі був ще один епізод, коли гол мадридців був скасований через офсайд Беллінгема. Англієць випередив Нюланда, а Федеріко Вальверде вразив ворота, проте рефері скасував гол і зафіксував положення поза грою.

Ще один момент був пов'язаний з Вінісіусом. "Вставай, вставай" — сказав йому арбітр після контакту із футболістом Севільї, що викликало обурення багатьох фанатів мадридського Реалу.

Колектив Карло Анчелотті не реалізував декілька нагод, а ось опонент відповів йому своєю. Команда Дієго Алонсо заграла у більш інтенсивному темпі, що вилилося у автогол Давіда Алаби.

Тренер Мадриду намагався додати динаміки матчу замінами, проте вдалося лише відігратися зусиллями Дані Карвахаля. Крайній захисник не забивав дуже давно.

Загалом градус боротьби відчувався практично у кожному аспекті зустрічі. Особливо зарядженим був Серхіо Рамос, який грав проти свого колишнього клубу. Варто зазначити, що Севілья взагалі проводить хороші поєдинки з топовими командами цього сезону. Можливо, нинішня кампанія буде менш турбулентною для неї, якщо вдасться підтримувати дану форму на протязі довгої дистанції.

Перший дубль Артема Довбика у Жироні

Жирона впевнено обіграла Альмерію. Господарі програвали 0:2 по ходу першого тайму, проте гол Івана Мартіна та дубль Артема Довбика допомогли перевернути з ніг на голову.

Обидва м'ячі форвард забив після передач до штрафного майданчика, коли він грамотно розбирався у епізодах в стилі справжнього бомбардира. Окрім того, в нього 100% точних пасів.

В другій половині зустрічі колектив Мічела забив гостям ще двічі. Знову відмітився Савіо, який сказав, що радий виступати та прогресувати у Жироні. Варто зазначити, що зараз його команда найрезультативніша у Прімері. Цікаво, чи вдасться підтримати таку форму на дистанції всього сезону.

Таким чином, сенсація сезону повернулася на друге місце у таблиці та зрівнялася по очках з Реалом.

Барселона перемогла Атлетік завдяки голу юного дебютанта

У першій частині матчу Барселона намагалася зберегти перевагу у володінні м'ячем, але футболісти з Більбао частіше атакували. Однак удари Іньякі та Ніко Вільямса не склали труднощів для Марк-Андре тер Штегена. Довелося втрутитися і Унаї Сімону, але Фермін Лопес не зумів скористатися непоганим моментом. Жоау Феліш в свою чергу вразив поперечину на перших хвилинах матчу. До перерви була нульова нічия.

Першу небезпечну ситуацію у другій половині зустрічі Барселона створила на 58-й хвилині. Однак Сімон спочатку відбив удар Лопеса, а потім потягнув ще один небезпечний удар Феліша. Після перерви каталонці були активнішими в атаці, але ні Ламін Ямаль, ні Алехандро Бальде, ні Жоау Канселу не могли забити попри свої спроби. Однак вихід дебютанта виявився вирішальним. Гую з'явився на полі на 79-й хвилині, а через 23 секунди відмітився першим голом у дорослому футболі. Роберт Левандовські, який дивився матч на трибунах через травму, аплодував 17-річному юнаку.

17-річний гравець втік від захисників і з близької відстані переграв голкіпера після спрінту в штрафний майданчик. Ла Масія все ж таки приносить результат.

Чергова мінімальна перемога Барселони у сезоні. Завдяки цьому вдалося не відпустити конкурентів.

Коротко про інші матчі туру:

Осасуна вдома переграла Гранаду (2:0). Анте Будімір оформив дубль.

Реал Сосьєдад обіграв Мальорку (1:0). Єдиний гол головою забив Такефусо Кубо.

Хетафе вдома зіграв внічию із Бетісом (1:1). Марк Рока забив після гарної комбінації, а Борха Майораль завдав чіткого удару головою, скориставшись кросом від свого партнера.

Атлетіко розгромив Сельту у виїзному матчі (3:0). Антуан Грізманн оформив хет-трик, а галісійці змушені були грати в меншості з середини першого тайму, коли червону картку отримав Іван Вільяр.

Райо мінімально переграв Лас-Пальмас (1:0). Бебе на вирішальних хвилинах матчу реалізував пенальті, а в першій половині зустрічі футболіст острів'ян Мунір Ель-Хаддаді не забив із одинадцяти метрів.

Алавес та Вільярреал зіграли внічию в столиці басків (1:1). На гол Саму відповів Жерар Морено з пенальті.

Валенсія вдома перемогла Кадіс у більшості (2:0). Роман Яремчук вийшов на поле на 75 хвилині, проте окрім відміненного голу нічим не запам'ятався.