"27-го січня в Києві мені зробили операцію на лівому коліні. У столиці я був не довго – лише два дні. Медики пересвідчилися, що операція пройшла успішно і 29-го числа я з батьками поїхав в рідний Нововолинськ, де зараз і перебуваю. Чим займаюсь? Нині моє життя особливим різноманіттям не різниться, пересуваюся на милицях, то ж зрозуміло, що з дому майже не виходжу. Але вільного часу не так багато. Коли їхав додому з Києва, лікар дав мені спеціальну програму вправ для розробки коліна і тепер я майже весь час тільки тим й займаюся, що виконую даний комплекс вправ", — сказав нападник зелено-білих.

"Робота, м’яко кажучи, не надто творча, але головною мотивацією для мене є бажання повністю одужати, тобто вилікувати коліно, аби за кілька місяців повернутися до тренувань. Ви навіть собі не уявляєте, як я сумую за футболом! Звичайно по телевізору я його дивлюся. Також по інтернету переглядав матчі Карпат на зборах в Туреччині. Але я ще не в тому віці, щоб футбол тільки дивитися. У футбол я хочу грати сам, і грати в серйозний футбол на найвищому рівні".

"В понеділок, 9-го лютого, як завжди машиною з батьками, знову поїду в Київ – на контроль, а також в цей день мені мають зняти шви. А ще лікар казав, що дасть мені нову, трохи складнішу і більш насичену програму реабілітації, але це знову будуть вправи, які також можна буде робити вдома. За попереднім планом медиків (сподіваюся так воно і буде) 23-го лютого я втретє поїду в Київ на контроль і після цього я нарешті можу розстатися з милицями. Окрім того отримаю черговий комплекс вправ для реабілітації, який буде в себе включати відвідування тренажерного залку та басейну. Швидше за все цей третій етап я буду проходити вже або у Львові, або в Києві".

"Дуже вдячний своїм партнерам по команді та тренерам, які постійно мені телефонують. Їхня підтримка для мене дуже важлива, адже тим самим вони підтверджують, що я потрібен команді, яка чекає на моє повернення. А ще я сьогодні, як і мої партнери по молодіжній збірній України, дізнався імена наших суперників по групі у відборі на чемпіонат Європи 2017 року. Думаю буде цікаво, але й не легко. Явних аутсайдерів в нашій групі немає, а пряма путівка на Євро-2017 лише одна. Щоправда команда, яка стане другою, також зберігатиме шанс поїхати на фінальний турнір. Але ж для цього їй треба буде подолати два кола плей-оф. Ну а ми всі добре знаємо як таланить нашим збірним (що національній, що молодіжній), в раундах плей-оф, тому однозначно треба виходити з першого місця. Не сперечаюсь – буде важко, але все в наших силах, все в наших ногах", – підсумував Тарас Пучковський у інтерв’ю клубній пресс-службі.