Півзахисник збірної України та Аталанти Руслан Маліновський розповів, як дізнався що РФ прийшла з війною на територію України.

"Я прокинувся вранці й побачив ці жахливі кадри по всій Україні. Снаряди летіли звідусіль. Насамперед я зв'язався зі своїми родичами, які мешкають у Житомирі.

У цьому місті є військові частини. Відразу почали атакувати усі стратегічні об'єкти. То був шок. Ніхто не очікував, що таке станеться. Мало хто думав, що Росія піде на такий крок і атакує Україну".

"Мої батьки зараз за містом. Можна сказати у безпеці. Я з ними на зв'язку щодня. Їх також підтримують і рідні моєї дружини Роксани. Допомагаємо їм, як можемо.

Батьки Роксани були змушені покинути Крим після його анексії Росією. Батько дружини втратив роботу і сім'я переїхала до Одеси", — розповів Маліновський.

Шановні співвітчизники! 24 лютого 2022 року зранку Україна зазнала нападу з боку Російської Федерації. Просимо вас зберігати спокій, залишатися у безпеці, читати виключно офіційні українські джерела, не споживати та не розповсюджувати фейки. Слава Україні!