Сьогодні вночі відбувся відбірковий матч ЧС-2026, у якому збірна Аргентини впевнено обіграла Чилі з рахунком 3:0.

Рахунок у матчі було відкрито на початку другого тайму, коли на 48 хвилині голом відзначився Алексіс Мак Аллістер.

Потім на 84 хвилині Хуліан Альварес подвоїв перевагу аргентинців, а остаточну крапку у матчі поставив Пауло Дібала на першій компенсованій хвилині.

Додамо, що капітан та лідер аргентинської збірної Ліонель Мессі пропускає найближчі матчі через травму, яку він отримав у фіналі Кубка Америки.

Після семи ігор Аргентина набрала 18 очок і посідає перше місце у відбірному етапі ЧС-2026, випереджаючи Уругвай на п'ять балів – уругвайці мають гру в запасі. Чилі має п'ять очок і дев'яте місце.

Свій наступний матч Аргентина проведе проти Колумбії — 10 вересня о 23:30 за Києвом, а Чилі зіграє з Болівією — 11 вересня о 00:00.