З'явилася інформація про причини, через які півзахисник Ноттінгем Форест Елліот Андерсон досі не перейшов у Манчестер Сіті. Раніше повідомлялося, що клуби узгодили трансфер 23-летнего футболіста.

Як стверджує відомий журналіст Бен Джейкобс, затримка трансферу пов'язана з тим, що "лісники" хочуть зареєструвати продаж Андерсона в липні в межах планування фінансового бюджету клубу на наступний сезон. При цьому не виключено, що трансфер все ж відбудеться до завершення чемпіонату світу. Півзахисник може пройти медогляд просто в США.

У минулому сезоні Андерсон з'явився на полі в 50 матчах, враховуючи всі змагання. На його рахунку чотири забиті голи та п'ять результативних передач. 

Раніше повідомлялося, що Родрі не потрапив до шорт-листа Реала