В одному із завершальних матчів п'ятого туру Серії А Аталанта на виїзді зустрічалася з аутсайдером ліги – Монцою, яка до цього програла чотири матчі із загальним рахунком 2:11.

Руслан Малиновський вийшов у старті та був замінений на 71-й хвилині – до того, як його Аталанта закрила всі питання про переможця зустрічі.

На 57-й хвилині відзначився новачок бергамасків Расмус Гейлунд. А добив суперника автогол Марлона, права на якого належать донецькому Шахтарю.

Аталанта перемогла 2:0 і піднялася на вершину турнірної таблиці. У Монци п'ять поразок із п'яти та місце на самому дні чемпіонату.

У наступному турі Аталанта вдома прийматиме Кремонезе, а Монца вирушить у гості до Лечче.

Монца — Аталанта 0:2
Голи: Гейлунд, 57, автогол Марлон, 65.

Монца: Ді Грегоріо — Марі, Марлон, Кальдірола (Іццо 86) — Бірінделлі (Кольпані 76), Пессіна, Сенсі (С. Моліна 76), Ровелла, Аугусто — Мота (Гітк'яр 86), Капрарі (Петанья 70).

Аталанта: Муссо — Толой, Деміраль, Хатебур, Де Роон — Коопмейнерс, Дзаппакоста (Соппі 46) — Едерсон (Мале 76), Лукман (Бога 88), Маліновський (Скальвіні 71) — Гейлунд (Пашаліч 71).

Попередження: Ровелла 75 – Скальвіні 80.