Зимовий новачок туринського Ювентуса Жеремі Бога став найкращим гравцем місяця в чемпіонаті Італії за підсумками березня. Минулого місяця 29-річний івуарієць забив 3 голи у 4 матчах за стару синьйору.

На офіційному сайті Серії А опублікували результати голосування, згідно з якими Бога обійшов декількох суперників, серед яких Кінан Девіс (Удінезе), Анастасіос Дувікас (Комо), Еван Ндік (Рома), Джованні Сімеоне (Торіно) та Страхиня Павлович (Мілан).

Нагадаємо, що Жеремі Бога приєднався до Ювентуса на правах оренди з Ніцци до кінця цього сезону. Раніше зазначалося, що опція викупу футболіста становить 4,8 млн євро і "туринці" готові її активувати, щоб підписати контракт з гравцем до літа 2029 року.